fb
x

Nové technologie na potisk triček

Vážení zákazníci,

v minulém měsíci jsme přidali nové technologie na potisk triček. Nyní můžeme dělat plněbarevný potisk na trička až do velikosti A2. Potisk rovněž je téměř neznatelný na tričkách a je také elastický. Touto technologií můžeme tisknout i více kusové zakázky například i 300 triček s takovýmto plněbarevným potiskem. Objednávky je možné tvořit klasicky přes náš návrhář potisku nebo v horní části eshopu naleznete poptávku.

Fotografie naleznete na našem instagramu.

Děkujeme za Vaší důvěru !

 

Aktualizace systému

Vážení zákazníci,

do 31. listopadu jsme pracovali na úpravě objednávkového systému a zavedení nových technologií. Proto nyní můžeme obnovit výrobu po koronavirové kranténě a nabídnou Vám tak ještě rychlejší dobu dodání a to do několika dní.

Nové technologie

Zajistili jsme nové tiskové technologie, abychom pro Vás mohli potisknout veškeré produkty a předměty. Nyní jsme schopni potisknout téměř vše na co si jen vzpomenete a to do téměř jakéhokoliv množství.

Proto na stránce POPTÁVKY MŮŽETE VYTVOŘIT POPTÁVKU NA JAKÉKOLIV PRODUKTY ČI PŘEDMĚTY Zajistíme pro Vás produkty a potisk.

Dostáváme se na první pozici v oblasti potisku v celé České republice a Slovensku.

Děkujeme za Vaší důvěru !

 

Fotorámečky

Fotorámečky

Novinka týdne – fotorámečky s potiskem

Rozšiřujeme sortiment našich produktů. Novinkou týdne v sortimentu produktů jsou fotorámečky s vlastním potiskem. Vyber si ze široké nabídky fotorámečku a začni navrhovat vlastní originální fotorámeček s potiskem.

Nová technologie TAMPOPRINT

Nová technologie TAMPOPRINT

Nová potisková technologie Tampoprint

S příchodem nového roku jsme naši firmu rozšířili o novou (potiskovou) technologie TAMPOPRINT! Zaměřenou převážně na množstevní reklamní tisk pro firmy a jejich zákazníky. Nabízíme téměř nevyčerpatelnou škálu předmětů, které Vám nyní můžeme potisknout vlastním potiskem popř. logem Vaší firmy. TAMPOPRINT umožňuje potisk psacích potřeb, propisek, zapalovačů, víček, pravítek, hraček, elektronických zařízení, brýlí, golfových míčků, kalkulaček, elektronických cigaret, iqosů a mnoho dalšího.

Potisk pro česká rádia

Tiskli jsme pro Radio house (Evropa 2, Hit radio, Fajn radio) – 500 podložek pod myš a 500 hrnečků, děkujeme za spolupráci našim českým rádiím.

Vypadalo to asi takto :)

Podložky pod myš – 500 kusů:

Hrnečky – 500 kusů

Těšíme se na další potisky

Nový design

Nový design

Spustili jsme eshop s novým designem

Představujeme Vám novou, upravenou verzi aplikace vytvorsipotisk. Zapracovali jsme převážně na přehlednosti při výběru produktů a zrychlení systému.

Přidali jsme pro Vás také mnoho nových produktů a upravili chybné popisky produktů.

Nakonec jsme pro Vás připravili ještě několik akcí a kampaní, díky kterým získáte slevy.

pozadi vytvorsipotisk
pozadi vytvorsipotisk

V následujícím updatu najdete opět nové produkty a také přidání systému pro automatické množstevní slevy.

Těsíme se na spolupráce

Za vytvorsipotisk.cz tým, Zdeněk Pauch