fb
x

VYRÁBÍME NA MAXIMUM I PŘES VÍKEND

ROUŠKA S VLASTNÍM POTISKEM 

Jak je naše rouška účinná? Prohlédněte si výsledky z laboratoře české akademie věd v Praze!

VÝSLEDKY (ROZKLIKNI MĚ): Department of Aerosols Chemistry and Physics Institute of Chemical Process Fundamentals of the CAS

U velikosti částic 100 nm (cca čistý virus korona) je průnik 70%, tedy účinnost záchytu je neuvěřitelných 30%. Kapénky velké zhruba od 0,1 do 1 milimetru je účinnost záchytu rouškou je blízká 100 procentům

Zklidnění dechu vede ke zlepšení záchytu. Změřený případ je pro nejhorší možné podmínky, objemový průtok nádechu 95 l/min, odpovídající těžké práci s rouškou.

Aktuálně patříme k těm nejlepším výsledkům.

Taky už tě nebaví obyčejné lékarenské roušky na jedno použití? VYTVOŘ SI VLASTNÍ ROUŠKU, přesně podle svých představ. ROUŠKA JE PRATELNÁ (na mnohonásobné použití)  , můžeš ji tedy nosit po celou dobu karantény, prát, žehlit i vyvařit kdykoliv bude třeba.

Roušky jsou SKLADEM, takže čekají jen na tvůj potisk!

 Navrhování roušky nikdy nebylo snažší, rouška je nejen velice funkční, ale i skvěle vypadá. Vyber barvu roušky přidej na ní TEXT, LOGO FIRMY, VLASTNÍ FOTKU, nebo třeba obrázek oblíbeného hrdiny, herce, kapely či zpěváka. Buď kreativní a vytvoř vlastní design roušky.

To, že je karanténa přece ještě neznamená, že nemůžeš vypadat i s rouškou stylově. 

Jak vytvořit roušku s vlastím potiskem? Postup je velice snadný, klikni na růžové tlačítko Začít navrhovat níže. Otevře se ti návrhář, ve kterém je navrhování hračka.

Výsledky naší práce. Děkujeme všem, kteří přispěli do této kreativní sbírky našich roušek. Každá rouška má svůj příběh a nás ho baví denně psát… 

O ROUŠCE S VLASTNÍM POTISKEM

Materiál: 83% PES+ 17% Elastan

  • Tvořeno 1 vrstvou
  • Gumová poutka
  • Přizpůsobí se tvaru a velikosti vaší hlavy
  • Příjemná na nošení, krásně se přes ní dýchá
  • Stylová a originální

  Vlastní stylová rouška s potiskem na ochranu proti částicím a kapénkové infekci. Dokáže zachytit částice i miniaturní kapičky. V případě že nemáte k dispozici respirátor typu FFP3 je naše rouška alespoň částečná ochrana . Rouška byla testováno, jak v testech uspěla si prohlédni nahoře.

  Výrobní kapacita 1500 ks / den

  VŠECHNY DOTAZY TÝKAJÍCÍ SE DODACÍ DOBY A INFORMACÍ O VAŠICH OBJEDNÁVKÁCH posílejte na e-mail objednavky@vytvorsipotisk.cz. Všechny dostupné telefony jsou denně zahlceny. Zde odpovíme na všechny Vaše dotazy. 

  Tento produkt byl přidám za účelem chránit! Pokud jsi již roušku obdržel vyfoť se nám v ní, sdílej ji na sociálních sítích. Společně tak můžeme rozšířit povědomí o nutnosti ochrany. Rouškou totiž chráníme nejen sebe ale i své milované. 

  DĚKUJEME A PŘEJEME BEZPROBLÉMOVÉ ZVLÁDNUTÍ TÉTO SITUACE

  Vážení zákazníci, vhledem k vytížení naší expedice,

  nepřijímáme další objednávky

  Přijímáme poptávky POUZE na roušky od 20ti kusů.

  Děkujeme za pochopení