Vážení zákazníci aktuálně u nás probíhá celozávodní dovolená. Všechny aktuální objednávky budou expedovány v týdnu od 8.1. 2024. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@vytvorsipotisk.cz.

EXPRESNÍ DODÁNÍ DO 5 DNŮ

RESPIRÁTORY A ROUŠKY S VLASTNÍM POTISKEM NEBO BEZ POTISKU

Vyrábíme RESPIRÁTORY A ROUŠKY s vlastním potiskem i celopotiskem za nízké ceny. Pro firmy do 50 000ks a pro jednotlivce od 1 kusu, který si můžete vytvořit online v našem návrháři potisku roušek.

VÝSLEDKY (ROZKLIKNI MĚ): Department of Aerosols Chemistry and Physics Institute of Chemical Process Fundamentals of the CAS

U velikosti částic 100 nm (cca čistý virus korona) je průnik 70%, tedy účinnost záchytu je neuvěřitelných 30%. Kapénky velké zhruba od 0,1 do 1 milimetru je účinnost záchytu rouškou je blízká 100 procentům

Zklidnění dechu vede ke zlepšení záchytu. Změřený případ je pro nejhorší možné podmínky, objemový průtok nádechu 95 l/min, odpovídající těžké práci s rouškou.

Aktuálně patříme k těm nejlepším výsledkům.

Výrobní kapacita celopotištěných roušek až 1500 ks /den
Výběr z 2 druhů

Nezávazné poptávky a objednávky na
objednavky@vytvorsipotisk.cz

Chci se nejdříve na něco zeptat
+420 723 514 368 nebo +420 704 060 425

Online chat - v pravo dole

Nebo si vytvořte vlastní roušku v naší aplikaci

Vytvořit roušku online

Navrhuj od 1 kusu !

Díky Vašim nákupům můžeme darovat roušku do nemocnice

Firemní roušky / na akce / pro organizace / pro reklamní agentury

DOPORUČUJEME: ROUŠKA PREMIUM  

83% PES+ 17% Elastan

 • Tvořeno 1 vrstvou
 • Gumová poutka
 • Přizpůsobí se tvaru a velikosti vaší hlavy
 • Příjemná na nošení, krásně se přes ní dýchá
 • Stylová
 • S celopotiskem
 • Opakovaně pratelná

Vlastní stylová rouška s potiskem nebo bez na ochranu proti částicím a kapénkové infekci. Dokáže zachytit částice i miniaturní kapičky. V případě že nemáte k dispozici respirátor typu FFP3 je naše rouška alespoň částečná ochrana . Pro 99%+ ochranu doporučujeme používat pod respirátory (nejlépe s ochranou FFP3). Vyráběny jsou z PES+ a Elastenu. Rouška neobdržela žádný oficiální zdravotnický certifikát, ale podlehla několika testům. Ukázalo se, že zachycuje velké množství částic, podobně jako klasická z lékárny Tak neváhejte a pusťte se do navrhování!

Výrobní kapacita 1500 ks / den

Od 55 Kč za kus s celopotiskem

VYTVOŘIT POTISK ONLINE

DOPORUČUJEME: SPECIAL 2V1

Levnější varianta, 55% Polyamide, 45% Polyester

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version="4.6.5"]

 • Tvořeno 1 vrstvou
 • 2v1 - 2 velikosti na roušce (foto níže)
 • Přizpůsobí se tvaru a velikosti vaší hlavy
 • Příjemná na nošení, průdyšná
 • S celopotiskem
 • Opakovaně pratelná
 • Roušku si lze zastřihnout v dolní části, která může být pro někoho větší.

Vlastní stylová rouška s potiskem nebo bez na ochranu proti částicím a kapénkové infekci. Rouška má certifikát.

Díky ceně je dostupná i jako jednorázová. Rouška je však pratelná

Výrobní kapacita 500 ks / den

Od 45 Kč za kus s celopotiskem

VYTVOŘIT POTISK ONLINE

KLASICKÁ ROUŠKA z bavlny střih 2

100% vybraná bavlna

 • Povrchová část  100% kvalitní bavlna
 • Tvořeno 2 vrstvami
 • Gumová poutka
 • Přizpůsobí se tvaru a velikosti vaší hlavy
 • Příjemná na nošení
 • Stylová

Vlastní stylová rouška s potiskem nebo bez na ochranu proti částicím a kapénkové infekci. Dokáže zachytit částice i miniaturní kapičky. V případě že nemáte k dispozici respirátor typu FFP3 je naše rouška alespoň částečná ochrana . Pro 99%+ ochranu doporučujeme používat pod respirátory (nejlépe s ochranou FFP3).  Rouška nemá žádný certifikát, ale podlehla několika testům.

Výrobní kapacita 1500 ks / den

BAVLNĚNÉ ROUŠKY SE VZOREM

 

 

Bavlněné roušky s náhodným potiskem - 5 kusů za 250 Kč !

Objednat náhodné roušky s potiskem

Zboží všeho druhu mizí z regálů. Respirátory nejsou k dostání, na roušky čekací doba až několik týdnů? Ano, tohle je nynější situace a i nás se dotýká, proto jsme se rozhodli pomoci těm, kteří ještě nákup ochranných roušek nestihli a rádi by podpořili zastavení této nepříjemné situace. Rozšířili jsme náš tým o šikovné švadleny, které nám denně doplňují regály o nové a nové roušky, které chrání Vaše dýchací cesty od částic. Abychom Vám tento neblahý čas zpříjemnili trochou legrace, necháme design roušky jen a jen na Vás. Vytvářejte bláznivé, vtipné potisky na roušky. Přidejte vtipný text, logo, či obrázek. Buďte kreativní. My poté každou roušku připravíme individuálně a na míru přesně pro Vás, dle Vašich požadavků a to do několika dní, máme je nyní SKLADEM, takže k Vám dorazí do několika dní. Pokud vytvoříte roušku s vtipným nápisem, obrázkem nebo motivem, vykouzlíte úsměv na tváři nejednomu kolemjdoucímu. Držme pospolu a dělejme si radost, protože i úsměv léčí. Zabraňme společně šíření COVIDU 19! BUĎME OHLEDUPLNÍ A CHRAŇME SEBE I SVÉ BLÍZKÉ

 #TO ŽE NOSÍM ROUŠKU NEZNAMENÁ ŽE SE NEUSMÍVÁM

 

Tento produkt byl přidám za účelem chránit občany, kteří si ještě nestihli roušku pořídit. Proto prosíme všechny, kteří již roušku obdrželi, aby naši stránku sdíleli na sociálních sítích (jako je instagram či facebook). Přidávali fotky v rouškách z našeho e-shopu a rozšířili tak povědomí o NUTNOSTI OCHRANY v těchto ne úplně příjemných časech, aby i ostatní získali odkaz na nový zdroj ochranných prostředků. Všichni máme právo a zároveň povinnost chránit sebe a své blízké.

DĚKUJEME A PŘEJEME BEZPROBLÉMOVÉ ZVLÁDNUTÍ TÉTO SITUACE

Nahraj svou fotografii

Roušky nás nezastaví !

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version="4.5.3" _module_preset="default" text_font_size="20px"]

Nahraj svojí fotografii nebo se vyfoť a vytvoř si svojí roušku !

 

ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk nepoškodí ani při použití sušičky!