🎁 DOPRAVA ZDARMA již od 1111 Kč 🎁

Reklamní předměty k potisku

  • Jak na vlastní potisk na reklamní předměty ?

V našem jednoduchém eshopu si snadno vytvoříte svůj vlastní potisk online na reklamní předměty. Pomocí aplikace si tak můžete vytvořit více jak 100 předmětů s vlastním potiskem.
Vyberte si nějaký a začněte navrhovat.

Co zde najdete? Trička, mikiny, čepice, batohy, zástěry, ručníky, košile, tílka, bundy, tašky, hrnečky, polštáře, kšiltovky, podložky pod myš, puzzle, klíčenky a dokonce máme i něco pro domácí mazlíčky. Vše k potisku pomocí aplikace jednoduše online.

  • Kdy objednávku dodáme?

Nyní také možné expresní dodání do 4 pracovních dnů. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit v online chatu nebo na emailu.

  • Jak se tiskne na reklamní předměty?
  1. Co je sublimační tisk?

Sublimace je tisková technika, která umožňuje přenést digitální obrázky a grafiku na různé povrchy, včetně textilu, keramiky a dalších materiálů. Tato metoda se liší od tradičního tisku tím, že barviva se nejlépe integrují přímo do materiálu místo toho, aby na ně byly pouze naneseny. Více o sublimaci se dozvíte zde.

Výhody sublimačního tisku? Odolnost, kvalita, nízká cena

Co je to branding a jaké jsou jeho výhody?

Branding, neboli budování značky, přináší podnikům řadu výhod, které hrají klíčovou roli v jejich dlouhodobém úspěchu. Zde je několik výhod branding:

  • Silná značka je snadno rozpoznatelná a získává důvěru zákazníků. Kvalitní branding vytváří věrohodnost a pomáhá vybudovat dobrou pověst.
  • V konkurenčním trhu je důležité, aby se váš podnik odlišil od ostatních. Branding vám umožňuje zdůraznit jedinečnost vašich produktů nebo služeb.
  • Silná značka vytváří loajalitu zákazníků. Zákazníci, kteří mají pozitivní zkušenosti s vaší značkou, budou pravděpodobnější, že se k vám vrátí.
  • Dobře definovaná značka může motivovat zaměstnance a vytvořit v nich pocit hrdosti na práci pro váš podnik.

Celkově je branding důležitým prvkem v obchodní strategii každého podniku. Pomáhá vytvářet pozitivní vztahy se zákazníky, zvyšuje konkurenceschopnost a přispívá k dlouhodobému růstu a úspěchu

Vytvoř si vlastní potisk jednoduše online právě teď!

 

ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ