ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Další informace jsme shrnuli v Live chatu, kde pomůže užitečný asistent. Případě zákaznická podpora.

Jak budu informován/a o stavu objednávky ?

>

Náš systém je plně automatizovaný, jakmile si vytvoříte objednávku budete informováni o přijetí objednávky, dále o přijetí platby, naskladnění či odeslání.

Mám osobní odběr, kdy si mohu vyzvednout?

>

Prosíme o vyčkání informačního emailu, kde budete mít potvrzeno, že je objednávka hotová a připravená k vyzvednutí. Pokud jste tento email neobdrželi, ještě není připravena..

Co dělat, když jsem obržel/a email o převzetí zásilky do přepravy a nic mi nepřišlo?

>

V tomto případě prosíme o kontaktování přepravní služby, kde sdělíte trasovací číslo zásilky a budete postupovat dle instrukcí operátora.

Jak mohu reklamovat dodané zboží?

>

Pokud chcete reklamovat, prosíme o vyplnění reklamačního formuláře, kde nám popíšete důvod reklamace, vložíte foto reklamovaného produktu a odešlete. Jakmile obdržíme Vaši reklamaci, budeme Vás o jejím průběhu kontaktovat.

Reklamace

Mohu si vyzvednout zboží u vás?

>

Ano, zboží si můžete u nás vyzvednout na pobočce v Českých Budějovicích , Rudolfovská 151/60.

Za jak dlouho dodáte například 100 kusů ?

>

Tiskneme často ve větším množství, proto i u takového množství je dodání do 10 ti pracovních dnů. Záleží však na rychlost dodání textilu od dodavatele, někdy se to může protáhnout i déle.

Vydrží potisky?

>

Ano vydrží, je však potřeba o textil pečovat a to hlavně při praní. Dodržujte prosím běžné postupy při praní textilu s potiskem.

Jak prát textil? Zde

Další informace jsme shrnuli v Live chatu, kde pomůže užitečný asistent.

>

Ano nabízíme. Již od 5 kusů.

Slevy jsou: 5-10ks – 8%

10-30ks – 13% 20-100 kusů – 18%

100-10 000 kusů – Individuálně

U některých produktů se to však může i rapidně měnit

ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!