Služby

Zpracováváme a vytváříme grafiky pro potisk

PRŮMYSLOVÝ TISK

Kvalitní a odolný potisk na většinu materiálů, jako jsou dřevo, kov, sklo, kůže, papírové kartony, dřevěné desky..Funkční i designový potisk, který umí prodat Váš produkt.

Číst více

POTISK TRIČEK A TEXTILU

Potisk sítotiskovou případně digitální technologii s ohledem na množství, maximální kvalitu a dobrou cenu. Tiskneme na trička, mikiny, batohy, ručníky, košile, čepice a další...

Číst více

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Tiskneme pro Vás reklamní předměty, které jsou důležite pro každou firmu, která chce budovat brand a expandovat. Reklamní předmět může být cokoliv. Od jednoho kusu po tisíce, Deštníky, ručníky, propisky, tašky, klíčenky

Číst více

VELKOFORMÁTOVÝ TISK

Tiskneme sítotiskem až do formátu B1+ (120x90cm) . Tisk na papír, koženku, karton, textilní přířezy a další. . . Grafický, technický a průmyslový tisk.

Číst více

ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!