Množstevní slevy

Zákazníkům, kteří mají zájem o větší hromadný nákup (10ks – 1mil. ks), nabízíme tvorbu individuální cenové nabídky. Využívat množstevní slevy se rozhodně vyplatí, jsou ideální pro firemní zakázky produktů s reklamním potiskem, logem nebo sloganem.

TIP: Ceny více kusů se v aplikaci Návrhář potisků automaticky vypočítávají. Tudíž veškerý sortiment v eshopu lze zakoupit i ve více kusech pomocí návrháře, tedy bez individuální poptávky.

Máte-li zájem např. vybavit celý svůj tým produkty s reklamním potiskem, neváhejte nás kontaktovat přes náš poptávkový formulář, naše operátory, online chat na našem webu nebo mailovou adresu. Vaše přání je naším rozkazem.
Přejeme příjemné a bezstarostné nakupování na www.vytvorsipotisk.cz

💕 Aktuálně probíhá akce na dopravu zdarma již od 1111 Kč a to až do Vánoc! 💕 

Vyzkoušejte návrhář
ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!