GRAFICKÉ SLUŽBY

AI služby pro zaručeně kvalitní potisku
Služby které dělá náš lidský grafik.
PŘEKRESLENÍ OBRÁZKU NA TISKOVÁ DATA
300 Kč

Oprava grafiky

Grafická služba
Nabízíme Vám překreslení Vašeho obrázku (nejspíše staženého z internetu) tak aby se dal vytisknout ve vysoké kvalitě.
Nekvalitní grafiky někdy nelze vůbec vytisknout, proto jsme přidali tuto službu, která Vám nakonec umožní objednávku dle Vašeho požadavku na tisk vyrobit.
Mám zájem
NOVÝ DESING DLE VAŠÍ PŘEDSTAVY
800 KČ

Nový design

Grafická služba
Navrhneme Vám motiv na trička, například pro školy, firmy, organizace, na výlety, na párty, na vodu nebo jen něco originálního pro běžné nošení a podobně. Napište nám Vaší představu a my Vám rádi nějaký návrh zašleme. 
Vytvořený design je možné jednou předělat, následně bude označen jako dokončený. V případě dalšího návrhu je zapotřebí objednat tuto službu znovu a my uděláme další návrhy. Přes tuto službu je možné také vytvořit nějakou kolekci designů, například pro trička nebo jiný merch.

Lze zakoupit více položek/služeb najednou
Mám zájem
VAŠE NOVÉ LOGO
3000 KČ

Nové logo

Grafická služba
Nabízíme Vám vytvoření vlastního loga, které použijete následně na potisk produktů neboli objednávku. Máme k dispozici dva grafiky a dvě grafičky.
Takže po objednání tohoto produktu Vám dle Vaší představy vybereme grafika, který bude Vaše nové logo vytvářet.

Napište nám tedy prosím Vaší představu co nejdetailněji, například použití barev nebo zaslání nějaké předlohy.
Mám zájem
ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!