fb
x

Grafické studio a tiskárna

Působíme na trhu již 10. rokem. Rádi vám připravíme moderní grafický design, od tvorby loga po složité grafiky. Vše vytiskneme s ohledem na maximální kvalitu a zpracování.

Ať už chcete upravit fotografie z dovolené, navrhnout svatební oznámení, vizitku, plakát, nebo zpracovat celou reklamní kampaň. Máme pro vás řešení. Načerpejte inspiraci ze zakázek, které jsme už vytvořili pro naše zákazníky. V galerii se navíc podívejte, jak si naši grafici poradili s bílým vajíčkem, které dostali za úkol upravit. Nechte přivést na svět své představy.

Téměř všechny formy reklamy jsou založeny na vizuální komunikaci.

Proto je středobodem našich služeb kreativní a grafické studio. Tvoří jej nejen grafici, ilustrátoři a DTP specialisté pro předtiskovou přípravu, ale především si dáváme záležet na výsledné kreativě a nápadu, který je posléze vizualizován v našich grafických výstupech.

Celý proces vizuální tvorby se však neobejde bez prvního kroku, kterým je společná konzultace. Sdělte nám své požadavky a představy, na kterých pak naše grafické studio postaví základy pro kreativní řešení.

V rámci grafického studia připravujeme

Ilustrace
Kreativní grafiku
Tiskovou grafiku
Webovou grafiku
Obalový design
Návrhy a vizualizaci předmětů
Korporátní identitu.