PRŮMYSLOVÝ TISK - POTISKNEME VYBRANÝ MATERIÁL

Potisk na většinu materiálu od 1 kusu po desítky tisíc. Kromě textilu jsme schopni pro Vás potisknout téměř každý materiál od papíru, dřeva, kůže až po plast, sklo nebo kov.
Dřevo
Textil
Papír
Plast
Sklo
Máme zkušenosti s potiskem například pracovních pomůcek, papírových kartonů, dřevěných desek, skleněných štítků i kovových dílců. Provádíme potisk až do formátu B1.
Pro tento typ tisku používáme technologie TAMPÓNOVÝ TISK, SÍTOTISK, UV TISK A TRANSFEROVÝ TISK.
Tamponový tisk
Tato metoda využívá tamponový tisk, při kterém se na tiskový nástroj nanese barva a poté se nástroj otiskne na povrch materiálu
Tento styl tisku je oblíbený pro svou kvalitu a odolnost vůči opotřebení
Síťotisk
Tato technika je vhodná pro tisk na hladké i nerovné povrchy a nabízí širokou škálu barev. Je často používána pro tisk triček, plakátů a jiných produktů s velkými plochami stejné barvy.
Vyberte si z našeho katalogu z více než tisíce druhů produktů
Prohlédnout reklamní předměty >
ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!