VELKOFORMÁTOVÝ TISK

Velkoformátový tisk je druh tisku, který se věnuje výrobě velkých formátů tiskovin, jako jsou například plakáty, bannery, billboardy, potisky na materiály a podobně. Tyto tiskoviny se vyznačují vysokým rozlišením a kvalitou, kterou je možné dosáhnout použitím moderních technologií a zařízení.

Tisk role, metráže, obrazů a podobně.
Tisk plakátů, obrazů, výloh i banerů se může provádět na různých typech papíru a látek, včetně plátna, papíru s vysokou gramáží a fotopapíru. Tyto tisky mohou být provedeny v různých formátech, od malých až po velké plakáty.
Ukázka potisku obrazů
Potisk reklamních ploch a výloh je jednou z nejefektivnějších způsobů, jak se dostat k širokému okruhu zákazníků. Potisk reklamních ploch výrazně zlepšuje viditelnost a upoutává pozornost konkrétního produktu či služby. Tyto reklamní plochy mohou být umístěny na budovách, vozech, billboardech, venkovních reklamních poutačích, atd.
ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!