Potisk reklamních předmětů

Reklamní předměty jsou dobrou a snadnou cestou, jak si dlouhodobě udržet zákazníka nebo naopak získat v době rozhodování. Za velmi nízké náklady si můžete pomocí reklamních předmětů, můžete díky tomu získat pozornost širokého okruhu klientů, podpořit zákazníky, poděkovat za spolupráci a podporovat dobré jméno vaší firmy.
Reklamní předměty budují branding – neboli povědomí o značce.
Jsme schopni zajistit od 1 kusů do milionu za rok.
Vyberte si z našeho katalogu z více než tisíce druhů produktů
MEGA katalog reklamních předmětů

Zapalovače

Zapalovače s potiskem jsou reklamní předměty, které se požívají jako praktický dárek pro zákazníky.

Propisky

Propiska je vhodný reklamní předmět, který je užitečný pro každodenní použití a může být potisknutý s logem nebo sloganem společnosti.

Klíčenky

Efektivní a cenově dostupný způsob, jak zvýšit povědomí o značce nebo produktu.

Flash disky

Potisky flash disků se často používají jako reklamní předměty, dárky pro zákazníky nebo pro interní použití.
MEGA katalog reklamních předmětů
Propisky, zapalovače, klíčenky, reklamní textil jako trička, mikiny, čepice a ručníky, přívěšky na klíče, USB flash disky, baterky, kancelářské potřeby, batohy, deštníky, kalkulačky a mnoho dalších. Vše Vám rádi výhodně potiskneme v naší tiskárně. Většina drobných produktů jako jsou kancelářské potřeby se domlouvají přes email, ale konkrétní poptávky.
Ať už jste velká firma, která rozjíždí novou reklamní kampaň nebo jen potřebujete malou pozornost
pro své zaměstnance. U nás si vyberete.

Jakými technologiemi tiskneme

Jak na vlastní potisk

na reklamní předměty?

V našem jednoduchém eshopu si snadno vytvoříte svůj vlastní potisk online na reklamní předměty. Pomocí aplikace si tak můžete vytvořit více jak 100 předmětů s vlastním potiskem.
Vyberte si nějaký a začněte navrhovat.

Co zde najdete? Trička, mikiny, čepice, batohy, zástěry, ručníky, košile, tílka, bundy, tašky, hrnečky, polštáře, kšiltovky, podložky pod myš, puzzle, klíčenky a dokonce máme i něco pro domácí mazlíčky. Vše k potisku pomocí aplikace jednoduše online.

ZAČÍT NAVRHOVAT

Kdy objednávku

dodáme?

Nyní také možné expresní dodání do 4 pracovních dnů. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit v online chatu nebo na emailu.

Jak se tiskne na reklamní předměty?
Co je sublimační tisk?

Sublimace je tisková technika, která umožňuje přenést digitální obrázky a grafiku na různé povrchy, včetně textilu, keramiky a dalších materiálů. Tato metoda se liší od tradičního tisku tím, že barviva se nejlépe integrují přímo do materiálu místo toho, aby na ně byly pouze naneseny. Více o sublimaci se dozvíte zde.

Výhody sublimačního tisku? Odolnost, kvalita, nízká cena.
ZAČÍT NAVRHOVAT

Co je to branding 

a jaké jsou jeho výhody?

Branding, neboli budování značky, přináší podnikům řadu výhod, které hrají klíčovou roli v jejich dlouhodobém úspěchu. Zde je několik výhod branding:

Silná značka je snadno rozpoznatelná a získává důvěru zákazníků. Kvalitní branding vytváří věrohodnost a pomáhá vybudovat dobrou pověst.

V konkurenčním trhu je důležité, aby se váš podnik odlišil od ostatních. Branding vám umožňuje zdůraznit jedinečnost vašich produktů nebo služeb.
ZAČÍT NAVRHOVAT

Neomezený

počet kusů

Silná značka vytváří loajalitu zákazníků. Zákazníci, kteří mají pozitivní zkušenosti s vaší značkou, budou pravděpodobnější, že se k vám vrátí.

Dobře definovaná značka může motivovat zaměstnance a vytvořit v nich pocit hrdosti na práci pro váš podnik.

Celkově je branding důležitým prvkem v obchodní strategii každého podniku. Pomáhá vytvářet pozitivní vztahy se zákazníky, zvyšuje konkurenceschopnost a přispívá k dlouhodobému růstu a úspěchu
ZAČÍT NAVRHOVAT
ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!