Vážení zákazníci aktuálně u nás probíhá celozávodní dovolená. Všechny aktuální objednávky budou expedovány v týdnu od 8.1. 2024. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@vytvorsipotisk.cz.

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY S POTISKEM I BEZ

Reklamní předměty jsou dobrou a snadnou cestou, jak si dlouhodobě udržet zákazníka nebo naopak získat v době rozhodování. Za velmi nízké náklady si můžete pomocí reklamních předmětů, můžete díky tomu získat pozornost širokého okruhu klientů, podpořit zákazníky, poděkovat za spolupráci a podporovat dobré jméno vaší firmy.
Reklamní předměty budují branding – neboli povědomí o značce.
Jsme schopni zajistit od 1 kusů do milionu za rok.
Vyberte si z našeho katalogu z více než tisíce druhů produktů
MEGA katalog reklamních předmětů

Zapalovače

Zapalovače s potiskem jsou reklamní předměty, které se požívají jako praktický dárek pro zákazníky.

Propisky

Propiska je vhodný reklamní předmět, který je užitečný pro každodenní použití a může být potisknutý s logem nebo sloganem společnosti.

Klíčenky

Efektivní a cenově dostupný způsob, jak zvýšit povědomí o značce nebo produktu.

Flash disky

Potisky flash disků se často používají jako reklamní předměty, dárky pro zákazníky nebo pro interní použití.
MEGA katalog reklamních předmětů
Propisky, zapalovače, klíčenky, reklamní textil jako trička, mikiny, čepice a ručníky, přívěšky na klíče, USB flash disky, baterky, kancelářské potřeby, batohy, deštníky, kalkulačky a mnoho dalších. Vše Vám rádi výhodně potiskneme v naší tiskárně. Většina drobných produktů jako jsou kancelářské potřeby se domlouvají přes email, ale konkrétní poptávky.
Ať už jste velká firma, která rozjíždí novou reklamní kampaň nebo jen potřebujete malou pozornost
pro své zaměstnance. U nás si vyberete.

Jakými technologiemi tiskneme

ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk nepoškodí ani při použití sušičky!