Vynikající kvalita

produktů i potisků

Potisk pro Vás vytváříme na míru a velmi kvalitně. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti tiskařství Vám můžeme nabídnout velmi kvalitní tiskové barvy na vodní bázi certifikovány podle ECO PASSPORT by OEKO-TEX®, což je nezávislý certifikační systém pro látky používané v tiskařském odvětví, které jsou vůči lidské zdraví i zdraví těch nejmenších naprosto nezávadné. Barvy se vyznačují vynikající reprodukcí barev a jejich sytostí. Díky výjimečnému zpracování jsou zároveň velmi odolné vůči mechanickému poškození, či poškození během praní, doporučujeme však dodržovat pokyny pro praní, které jsou uvedeny na Vámi vybraném produktu. Samotný potisk je následně ručně vyráběn zkušenými tiskaři v ideální podmínkách a v ideálním prostředí pro tiskové služby.
Produkty z naší nabídky pro Vás pečlivě denně vybíráme u našich dodavatelů, tak aby cena 100 % odpovídala kvalitě produktu. I námi vybrané produkty podléhají přísným zkušebním testům a nesou světově uznávanou pečeť kvality OEKO-TEX STANDARD 100.

Valná většina námi nabízených produktů je skladem dostupná ihned.

Pro náročnější klienty jsme schopni pracovat expresně a doručit objednávku do 48 hodin.
Pokud se chcete o firmě dozvědět více, přečtěte si o nás zde.

textil světových značek
ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!