x

Úvod  > Služby

POTISK TRIČEK  RYCHLE, KVALITNĚ A LEVNĚ

Online návrhář pro tvorbu triček s vlastním potiskem

Rychle, kvalitně a levně

Potisk triček

Check Kvalitní materiál textilu

Check Tvorba přes aplikaci

Check Náhled i cena ihned

Check Objednávky od 1 kusu

potisk tricek 1
potisk tricko2
potisk tricek 3
potisk tricek4

Výrobu a potisk triček či jiného textilu realizujeme na zakázku již od malých nákladů a to rychle a levně. Tedy od 1 kusu a to veškeré předměty na našem eshopu jednoduše ONLINE!
Máme zde i další služby jako je úprava grafiky, množstevní slevy nebo možnost dodání vlastního textilu.
Technologii potisku triček volí grafik, který po prohlédnutí nové objednávky prověří grafiku, popřípadě zpracuje a upraví do tiskové podoby.

 Digital
 Sítotisk
 Nažehlovací fólie
 Sublimační tisk
 Semiš i výšivka
 Seriózní smlouva
 Online podpora
 Na emaily odpovídáme často i v noci
 Nejrychlejší způsob objednání potisku v ČR a SK
 Expresní dodání
 Šetříme Váš čas a peníze
 Kvalitní ekologické barvy na vodní bázi
 Vysoká životnost potisku

Zakázková výroba triček

Potisk triček provádíme klasickou sítotiskovou metodou, přímím i nepřímím digitálním potiskem, folií, flock – semiš, výšivka při použití kvalitních ekologických barev na vodní bázi s vysokou životností barevného odstínu a odolnosti proti mechanickému opotřebení. Říkáme tomu permanentní potisk…

Proč si vybrat nás?

Potiskneme pro vás na trika prémiové kvality. Žádný čínský kšunty.

Skutečně tiskneme trička rychle, levně a kvalitně. Možný osobní odběr v Českých Budějovicích.

Trička zasíláme přepravou společností Zasilkovna nebo PPL

Nabízíme také množstevní slevy na trička od 5ti kusů.

POTISK TRIČEK NA VYTVOŘSIPOTISK

Vyberte si z naší široké nabídky vysoce kvalitních triček, každý si zde přijde na své, nabídka čítá širokou škálu barev, velikostí a druhů od dámských po pánská, od elegantních s límečkem po funkční sportovní, s dlouhým, krátkým rukávem či tílka bez rukávu. Vytvořte si originální potisk na Vámi vybrané velice snadno levně a rychle s dodáním až k Vám domů. Při objednávce většího množství  získáte množstevní slevu a dopravu zdarma. Jsme schopni zajistit i dlouhodobou spolupráci a tisknout až 5000 kusů denně. Neváhejte a začněte navrhovat!

PÁNSKÁ TRIČKA S POTISKEM NA VYTVOŘSIPOTISK.CZ

Vyberte si z naší široké nabídky pánských kvalitních triček, každý si zde přijde na své, spousta z nich je totiž řazena do kategorie unisex, nabídka čítá širokou škálu barev, velikostí a druhů. Pánské či unisex trička jsou vhodným reklamním předmětem. Od elegantních s límečkem po funkční sportovní, s dlouhýmkrátkým rukávem či tílka bez rukávu. Vytvořte si originální potisk na Vámi vybrané tričko- Velice snadno levně a rychle s dodáním až k Vám domů.

Pánské tričko už máš objednané? Tak neváhej a pokračuj ve vytváření potisku na další produkty. Naše firma nabízí potisk mikin, triček, čepic, kšiltovek, zástěr, tašek, IT příslušenství a mnoho dalšího.

Těšíme se na spolupráci!
V případě dotazů nás kontaktujte přes chat (vpravo dole) nebo volejte na tel.: +420 604 146 226 nebo na email info@vytvorsipotisk.cz
Děkujeme