POTISK TRIČEK
RYCHLE, KVALITNĚ A LEVNĚ


1000+
recenzí na Googlu
7
let na trhu
Potisk v ČR
I do 24h
Do 2 min
Hotový potisk
%
Množstevní
slevy

 Kvalitní trička a odolný potisk

Naše nabídka triček k potisku na rozdíl od konkurence čítá širokou nabídku neobvyklých a vysoce kvalitních druhů bavlny a vlny.

Nabízíme i potisk organických triček GOTS, potisk 100% MERINO vlny nebo například trička z velice odolné SUPINA bavlny, která je považována za jednu z nejpříjemnějších na světe.
Využíváme materiály od světových značek
značkový textil
I Trička z organické bavlny gots
certifikovaná organická bavlna
střih s bočními švy
úzký lem průkrčníku z vrchového materiálu s 5% elastanu 
zpevňující páska od ramene k rameni
Tvarovaný dolní kraj

Nová kolekce triček Revolution

Potisk triček nebyl nikdy snazší, na našem webu ho totiž vytvoříš během 1 minuty, k dispozici máš návrhář, ve kterém přidáš na trička/tričko naprosto libovolný potisk nebo hned několik potisků, tisk je naprosto bez omezení, umístit ho můžeš kamkoliv. Tričko s potiskem si pak můžeš nechat zaslat na adresu nebo si ho vyzvednout u nás na pobočce v Českých Budějovicích. Pokud se pohybuješ nebo žiješ v Českých Budějovicích můžeš si u nás nechat vyhotovit i potisk trička na počkání.

 Vlastní potisk trička, mikiny nebo jiného produktu je originálním dárkem na každou příležitost, neváhej si navrhnout svůj vlastní a udělej radost sobě nebo svým blízkým.
ZAČÍT NAVRHOVAT
Cena potisku triček
Cena je vázána na velikost potisku, jeho barevnost a umístění. Přesnou cenu ti ukáže návrhář poté, co do něj grafiku nebo text vložíš. Můžeš využít také našich lákavých výhodných nabídek, které vidíš níže. Nabízíme tedy velice výhodné množstevní slevy při potisku více kusů. Sestavíme ti na míru individuální cenovou nabídku, neváhej a kontaktuj nás na emailu, telefonu nebo na našem online chatu, který je spuštěný 24/7, budeme se na tebe těšit.


Počet kusůCena potisku za ksSleva
5-14150-280Kč5% -14% 
15-25100-230Kč15% - 24%
26-5075-175Kč24% - 45%

NOVÉ materiály triček na potisk

Recyklovat se vyplatí! - zapojte se s námi do výzvy RECYKLACE ZACHRAŇUJE, vyberte si produkt z naší nové kategorie RE-VOLUTION, která obsahuje dámské, pánské mikiny a trička.

Chystáš se na sportovní akci? Máme pro tebe sportovní trička s potiskem z úžasných savých materiálů, které tě ochrání od nepříjemných skvrn na oblečení. Sportovní trička jsou ze speciálních materiálů, nabízíme nově tričko ORIGIN a NATIVE ze 100% organické bavlny s certifikací GOTS. Dále dámské i pánské tričko CHANCE , která jsou vyrobena ze 100 % recyklovaný micro polyester, jedná se o certifikovaný recyklovaný polyester, který funguje jako rychleschnoucí materiál a protože jsou bez etikety, jsou připravena na rebranding, tedy úplně ideální pro sport a pohybové aktivity.

Hledáte levný potisk triček na jihu Čech? - U nás vše rychle snadno a s naším příjemným personálem, neváhej a pusť se do toho teď hned.

JAK SI VYTVOŘIT POTISK TRIČKA DO MINUTY?

1
Vyber si produkt
2
Vyber si barvu
3
Vytvoř si potisk
4
Velikosti a počet
5
Hotovo! Stačí objednat
Vybrat tričko a vytvořit potisk

Zakázková Výroba triček S POTISKEM

Vyberte si z naší široké nabídky vysoce kvalitních triček, každý si zde přijde na své, nabídka čítá širokou škálu barev, velikostí a druhů od dámských po pánská, od elegantních s límečkem po funkční sportovní, s dlouhým, krátkým rukávem či tílka bez rukávu.
Potisk triček provádíme
Přímým digital. potiskem
Nepřímým digital. potiskem
Ekologickými barvami
Typy triček
Elegantní s límečkem
S dlouhým rukávem
S krátkým rukávem
Tílka bez rukávu
Funkční sportovní
ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!