AKTUÁLNĚ: DODÁNÍ DO 2-5 PRACOVNÍCH DNÍ

Za každý nákup darujeme 1 roušku do nemocnice !

SPORTOVNÍ ROUŠKA

Máme výsledky testů roušky premium a extra z laboratoře české akademie věd!

VÝSLEDKY (ROZKLIKNI MĚ): Department of Aerosols Chemistry and Physics Institute of Chemical Process Fundamentals of the CAS

U velikosti částic 100 nm (cca čistý virus korona) je průnik 70%, tedy účinnost záchytu je neuvěřitelných 30%. Kapénky velké zhruba od 0,1 do 1 milimetru je účinnost záchytu rouškou je blízká 100 procentům

Zklidnění dechu vede ke zlepšení záchytu. Změřený případ je pro nejhorší možné podmínky, objemový průtok nádechu 95 l/min, odpovídající těžké práci s rouškou.

Aktuálně patříme k těm nejlepším výsledkům.

Vytvoř si vlastní sportovní roušky. Přidej na roušku vlastní potisk. Přidej na ni foto či logo tvého oblíbeného sportovního klubu. Zpříjemni si tuto nepříjemnou dobu. Rouška s logem oblíbeného fotbalového či hokejového týmu udělá radost nejen tobě, ale i všem kolemjdoucím. Vykouzli úsměv, daruj roušku s originálním potiskem nejen sobě, ale i svým blízkým, kamarádům nebo třeba celé partě.

Rouška je vhodná na libovolný pohyb venku, hodí se na běhání, jízdu na kole nebo třeba jen na lehkou procházku. Sportovní rouška není pouze funkční, ale zároveň splní svůj účel.

 

DOSTUPNÉ VE VŠECH BARNÁCH !

Začít navrhovat svou vlastní roušku

VŠECHNY DOTAZY TÝKAJÍCÍ SE DODACÍ DOBY A INFORMACÍ O VAŠICH OBJEDNÁVKÁCH posílejte na e-mail objednavky@vytvorsipotisk.cz. Všechny dostupné telefony jsou denně zahlceny. Zde odpovíme na všechny Vaše dotazy. 

Za každý nákup darujeme 1 roušku do nemocnice !

DOPORUČUJEME: ROUŠKA PREMIUM - s podobnými vlastnostmi jako z lékárny (vysoká účinnost) 

83% PES+ 17% Elastan

 

  • Povrchová část ( k potisku) 83% PES+ 17% Elastan
  • Tvořeno 1 vrstvou
  • Gumová poutka
  • Přizpůsobí se tvaru a velikosti vaší hlavy
  • Příjemná na nošení, krásně se přes ní dýchá
  • Stylová

Vlastní stylová rouška s potiskem nebo bez na ochranu proti částicím a kapénkové infekci. Dokáže zachytit částice i miniaturní kapičky. V případě že nemáte k dispozici respirátor typu FFP3 je naše rouška alespoň částečná ochrana . Pro 99%+ ochranu doporučujeme používat pod respirátory (nejlépe s ochranou FFP3). Vyráběny jsou z PES+ a Elastenu. Rouška neobdržela žádný oficiální zdravotnický certifikát, ale podlehla několika testům. Ukázalo se, že zachycuje velké množství částic, podobně jako klasická z lékárny Tak neváhejte a pusťte se do navrhování!

Výrobní kapacita 1500 ks / den

Více informací

VYTVOŘIT POTISK

]

ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Vysoce kvalitní technologie pro potisk triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!