Dárky pro děti

Tipy na dárky pro děti

Potřebujete tip na originální dárek pro svou ratolest? Máte doma malou princeznu nebo udatného závodníka? Jste tu správně. Darujte jim to co milují nejvíc a zároveň zužitkují. Oblékaní Vašich ratolestí nebylo nikdy snažší 

Dárky pro dceru

Máte doma malou princeznu, která už si pomalu ale jistě začíná určovat jakou barvu nebo jaké oblečení bude nosit? Udělejte jí radost tričkem, kšiltovkou nebo třeba mikinkou s její oblíbenými pohádkami či postavami.

Dárky pro syna

Miluje Váš syn všechny dopravní prostředky, nebo je to stavitel, rytíř a miluje lego nebo draky? Přidejte mu na tričko, tepláky, kšiltovku nebo bundičku to co má nejvíc rád. Oblékání už bude legrace!

Pestrá nabídka hraček a her, školních potřeb a potřeb pro volnočasové aktivity i pro ty nejmenší. Naleznete zde oblíbené plyšové hračky, hlavolamy a skládačky. Penály, propisky i celé sady pro rozvoj kreativity u dětí. Na všechno můžete přidat potisk, které Vaše dítě bude milovat.

ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!