Vážení zákazníci aktuálně u nás probíhá celozávodní dovolená. Všechny aktuální objednávky budou expedovány v týdnu od 8.1. 2024. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@vytvorsipotisk.cz.

Úvod  > Potisk online

POTISK HRNEČKŮ

Potisk hrnečku snadno, rychle a z pohodlí domova online v naší aplikaci Návrhář potisku online

Proč zrovna potisk hrnečku vlastním potiskem?

Taky si rád dopřáváš ranní kávu nebo čaj. Zpříjemni si ráno a navrhni si vlastní hrneček. Jak bude hrneček vypadat je jen a jen na tobě. 

Potisk hrnečku je jen a jen na tobě. Stačí u vybraného hrnku kliknout na Začít navrhovat! V návrháři pak přidej na hrneček svou oblíbenou fotografii, nápis nebo logo své firmy. Buď kreativní a pusť se do navrhování teď hned. Potisk hrnků děláme sublimační technologií. Sublimace na hrnky má dlouhou tiskařskou historii. Potisk hrnečků nemá žádná omezení a pokud se o něj budeš starat dle pokynů, vydrží stejně dlouho jako hrnek samotný. Tak neváhej a navrhni si svůj vlastní hrnek.

Nezapomínej ani na své blízké, hrneček s potiskem je totiž skvělým originálním dárkem, který potěší každého. 

Hrneček s potiskem je i výborným reklamním předmětem, který ocení pracovní kolektiv, stálí i noví zákazníci. Proto neváhej, navrhni hrneček s logem Vaší firmy. 

Postup je velice snadný, stačí z nabídky hrnečků jeden konkretní vybrat, v návrháři navrhnout jeho grafický design (přidat texty, loga, obrázky...), který na hrnečku bude a objednat. O zbytek už se postaráme my. 

Počet kusů není omezen. Více informací o jednotlivých hrnečcích nalezneš po kliknutí na vybraný.

Nebo si třeba objednej hrnek, který již někdo navrhl. Hrnečky od známých youtuberů, influencerů, vyber si ten svůj na ZDE NA MERCHMARKETU.

Hrneček už máš objednaný? Tak neváhej a pokračuj ve vytváření potisku na další produkty. Naše firma nabízí potisk mikin, triček, čepic, kšiltovek, zástěr, tašek, IT příslušenství a mnoho dalšího.

Jaké jsou množstevní slevy ( ceny z návrháře)

5 – 10 ks – 8% sleva

10 – 30 ks – 13% sleva

20 – 50 kusů – 18% sleva

50 – 10 000 kusů – Individuálně

 

Navrhnout svůj vlastní potisk hrnečku

Spustit návrhář potisku online

ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk nepoškodí ani při použití sušičky!