x

Nevíš jaký dárek pořídit tatínkovi, bratrovi, dědečkovi, muži, synovi či strýčkovi?

 

Tak jsi u nás správně – originální dárky i pro ty nejnáročnější muže…

 

Každý muž je originál a stejně tak originální musíte být vy při výběru dárku pro svého muže.

V naší nabídce není o originalitu nouze, najdete zde dárky, které udělají radost jeho hravému, objevitelskému, vynalézavému, rošťáckému či mlsnému já. Ať už vybíráte dárek pro manžela, dárek pro přítele nebo třeba dárek pro bratra, vyberte si v nabídce dárků pro muže přesně ten, který podtrhuje jeho jedinečnost.

Nejprve z kategorie produktů vyberte, co mu zrovna ve skříni, v domácnosti, v garáži, u počítače či na sport schází. Poté co produkt vybere, klikni na Začít navrhovat. Design produktu může tvořit Vaše vzpomínková fotografie, vtipná věta , na kterou rádi vzpomínáte, přezdívka či cokoliv, co má Váš milovaný rád.

O mužích se říká, že se dělí na tři kategorie Outdoor man – rád kutí, tráví čas venku, je adaptabilní, IT man – miluje počítače a vše co se technologií týče a Typický český muž – no tomu přineste pivo, dobré jídlo, dáte mu klid a bude Vás navždy milovat . Ať patří ten Váš do libovolné kategorie, milujete ho takového jaký je a nejspíš právě proto, že je svůj a naprosto UNIKÁTNÍ.

Každý pánský unikát si zaslouží své unikátno i doma, tak neváhejte a pusťte se do navrhování. Právě vy jste totiž ti, kteří ví, co má právě on na světě nejvíc rád.

 

dárky pro muže - potisk triček

Dárek pro dědečka

Vytvořte si vlastní unikátní design produktu magický hrneček s barevným vnitřkem a lžičkou,
Potisk je jen a jen na Vás.
Vše uděláte snadno a jednoduše přes náš online návrhář.
Stačí kliknout na: ZAČIT NAVRHOVAT

dárky pro muže - potisk triček

Originální dárek pro partnera

dárky pro muže - potisk triček

Dárky pro muže