Dárky s vlastním potiskem

Dárky s vlastním potiskem

Nebaví tě už každý rok dávat to samé, nevíš co komu z rodiny pořídit. Pořád stejné parfémy, ponožky a občas nějaká sladkost? Pro tento rok buď originální, vytvoř dárky pro všechny své blízké sám. Vlož do nich kousek sebe. U nás na eshopu stačí vybrat produkt, který se tomu, koho chceš obdarovat hodí nejvíce. Poté stačí kliknout na Začít navrhovat. Na všechny produkty můžeš přidat libovolný počet potisků. Přidej vlastní foto, logo nebo nápis. Buď kreativní a originální.

Fotodárky

Daruj svým milovaným připomínku na Váš společný zážitek. Přidej na libovolný produkt vlastní fotku, nápis nebo logo. Fotodárky jsou perfektním darem na každou příležitost. Vytvářej dárky vtipné, doplň je o krásné citáty, prostě buď kreativní a pusť se do navrhování právě teď.

Dárek s vlastní fotkou

Každý dárek, který vytvoříš u nás je naprostý unikát. Do každého z nich totiž vkládáš kousek sebe. Překvap všechny kolem sebe a navrhni dárky s vlastní fotkou.

ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!