Foto dárky s vlastním potiskem

Vytvořte si své vlastní foto dárek s potiskem. Foto hrnečky, foto trička, foto obrazy nebo třeba foto polštáře, foto kalendáře a mnoho dalšího můžeš vyzdobit svým vlastním potiskem, můžeš tak vytvořit skvělé dárky pro rodinu, přátele i firmy. Všechny dárky jsou ideálními a vhodnými na všechny příležitosti, potěš své milované originálním dárkem.

Foto dárek pro každého

Foto dárek pro rodiče a další rodinné příslušníky. Děti, svatba, rozlučka se svobodou, narozeninová oslava, cestování, zvířecí mazlíčci, láska, Vánoce nebo výročí, fotodárkem překvapíš na každé události i oslavě. Vyber jeden z naší široké nabídky produktů a pusť se do navrhování. Všechny tyto produkty můžeš nechat libovolně potisknout svou oblíbenou fotografií doplnit vlastním textem nebo přidat naše vtipné motivy, to vše lze kombinovat. Popusť uzdu své fantazie a pusť se do navrhování právě teď.

Reklamní předměty pro firmy

Nabízíme množstevní slevy od 5ks u každého produktu, na stránkách naleznete funkci nezávazně poptat. Náš tým se pokusí nalézt tu nejlepší nabídku pro celý Váš firemní kolektiv. Nabízíme širokou škálu reklamních předmětů s potiskem. Nabízíme zároveň grafické služby, je tedy možné nechat vytvořit logo přímo u nás. Udělejte o Vánocích radost svým zaměstnancům i zákazníkům. Reklamní předměty udělají nejen radost ale i rozšíří povědomí o Vaší společnosti. Využij a nakup větší množství, u každého produktu nalezneš výhodné množstevní slevy.

ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!