Fotopolštář

Ozdob si svůj domov, fotopolštář je perfektním doplňkem a dárkem na každou příležitost. Design polštáře je jen a jen na tobě. Vylaď ho do barvy svého interiéru. Fotopolštář je ideálním dárkem pro ženu, muže nebo ratolest. Zvětšni krásné okamžiky na polštář tvaru srdce - přidej na něj tvou oblíbenou fotografii.

Informace - fotopolštář

Příjemný, měkký povlak je možné prát v pračce opakovaně, potisk je velice kvalitní a vydrží. Polštářek s fotkou či jiným potiskem udělají radost každému dokonce i tomu nejnáročnějšímu spáči. S láskou vyráběný polštář do dvou dní u Vás.

Materiál produktu - fotopolštář

Rozměrů máme v nabídce hned několik, vyber rozměr, který vyhovuje tvé představě. Měkoučký polštářek je vyplněn hypoalergenní výplní, takže můžeš polštář darovat i někomu, kdo na alergie trpí. Potah je na zip, snadno odendatelný a pratelný.

ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!