Maturitní trička

Na maturák ve stylu - maturitní trička

Čeká tebe a tvou třídu maturák? Chcete si ho nejen pořádně užít, ale i skvěle vypadat? Jsi tu správně, navrhni maturitní trička pro celou třídu, vyber ze široké škály barev tvarů a reklamních předmětů, cokoliv co by se Vám na maturáku líbilo.

Maturitní oblečení

Maturitní trička, tílka nebo mikiny jsou oblíbným památečním textilem, protože připomínají jedinečný neopakovatelný den, který patří jen a jen Vaší třídě.

Maturitní mikiny

Pokud by se Vám na Vaše půlnoční vystoupeni nebo klasické pomaturitní nošení líbily více mikiny. Prohlédněte si celou naší škálu mikin. Nabízíme mikiny s kapucí i bez ní. Vylaď se se třídou do stylu. Na mikinu či maturitní tričko přidej hlášky třídního nebo spolužáků, podpisy nebo třeba společnou fotografii. Neboj se mikiny pěkně ozdobit - nabízíme i kompletní celopotisk.

 

ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!