ORIGINÁLNÍ DÁRKY

S VLASTNÍM POTISKEM

Vánoce jsou za rohem, taky už scháníš dárky? Ostatně jako každý rok. Jako každý rok taky nevíš, co komu koupit?

Maminka dostává už šestým rokem voňavku a tatínek nářadí. Překvap celou rodinu. Buď originální a dárky jim vytvoř.

Originální a unikátní je u nás každý námi vyrobený produkt. Každý je totiž vyráběn na míru a s láskou. Jedná se o ruční českou výrobu, která si nese svou tradici a tajnou recepturu. 
ZAČÍT NAVRHOVAT

Jak na

originální dárky?

U nás je výběr velice jednoduchý, stačí, když zjistíš, co každému z tvé rodiny schází a najdeš hledaný produkt v naší nabídce.

Pak už jen klikneš na Začít navrhovat a vytvoříš design produktu. Vše děláš z pohodlí domova online a za skvělé ceny.
ZAČÍT NAVRHOVAT

Originální dárky

na Vánoce

Vánoce se blíží a tebe jako každý rok čeká výběr dárků pro všechny..? Je to dřina, my víme, proto jsme se rozhodli ti práci ulehči. 


Tady u nás totiž najdeš dárek úplně pro všechny na jednom místě. Bez ohledu na věk a preference.

Navíc se jedná o dárek naprosto unikátní a na celém světě bude vyroben právě jedenkrát. Asi se ptáš, jak je to možné?
Katalog produktů

Originální dárek

PRO MAMINKU

Která žena si zaslouží více překrásný dárek než tvoje milovaná maminka. Vytvoř ji např. krásné tričko, které ji navždy bude připomínat, jak moc jí za všechno děkuješ a jak moc ji miluješ.

Být matkou je někdy dřina, proto si každá maminka zaslouží pořádný odpočinek. Navrhni ji luxusní polštář s potiskem např. s vlastní fotkou.

Nebo třeba navrhni hrneček s Vaší oblíbenou fotkou. Každá maminka si ráda poránu dopřeje šálek doré kávy nebo čaje.

ZAČÍT NAVRHOVAT

DÁREK

pro rodinu

Každý dárek je světový unikát, protože jej vytváříš právě ty. Jak to funguje? Z naší nabídky produktů vybereš ten, který má daný člen rodiny nejraději. Např. maminka ráda nosí šaty. Vybereš z nabídky produktů šaty v barvě, kterou nejvíc miluje a klikneš na Začít navrhovat. Poté se ti otevře náš online návrhář na daný produkt můžeš přidat cokoliv tě napadne. Přidej vlastní foto, text nebo třeba logo.

Vlož do tvorby kousek sebe. Vyber fotku, kterou s maminkou nejvíc milujete a která je vzpomínkou na Váš společný zážitek. Zvětšni krásu okamžiku. Nezapomínej ani na další členy rodiny. Vytvoř dárek pro tatínka, pro sourozence, nebo pro prarodiče, tety a strýčky. Dárek od nás potěší i ty nejnáročnější.
Katalog produktů

Originální dárek

PRO TATÍNKA

Pokud sháníš originální dárek pro tvého tatínka, máme pro tebe několik typů a zajímavých rad při tvé tvorbě, pokud tedy již nevíš, co přesně na textil pro tatínka chceš vytvořit.

Nejoblíbenějším produktem, kteří je u nás navrhován pro tatínky je mikina s potiskem, boxerky s potiskem nebo např. ponožky s potiskem. Dále také tričko s potiskem. Všechny tyto produkty jsou na běžné nošení, takže se určitě nebudou jen válet na poličce.

Při navrhování vkládáš část sebe. Každý potisk je naprosto unikátní a originální. Vytvoř svému tatínkovi vtipné tričko, spoj tričko s tím, jaký tvůj tatínek je nebo co ho symbolizuje. Nebo mu např. připomeň nějaký Váš vtipný nebo oblíbený zážitek přidáním fotografie.
ZAČÍT NAVRHOVAT

Dárky

pro všechny

Mimo textilní sortiment nabízíme široký sortiment věcí do domácnosti. 

Od hrnečků po hodiny, nebo třeba podložku před dveře. Vyberou si u nás i sportovci nebo třeba módní guru.
Katalog produktů
ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Vysoce kvalitní technologie pro potisk triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!