Originální dárky - vlastní tvorba 

Sháníš originální dárky na Vánoce? Opakuje se tato situace každý rok? Nevíš co komu z rodiny a přátel pořídit. Kupuješ každý rok to samé? Máme pro tebe řešení.

Asi se ptáš jak na to? U nás na e-shopu si vybereš produkt, který někdo z tvých milovaných ocení. Nabízíme přes 300 produktů takže si určitě vybereš - nabídka čítá - hrnečky, textil, domácí potřeby, foto rámečky, obrazy, sklenky, talíře, IT příslušenství, na své si přijdou i sportovci. Poté, co si produkt vybereš stačí kliknout na Začít navrhovat.

Otevře se online návrhář, v našem návrháři můžeš přidat vlastní obrázek či foto, vlastní text nebo logo Vaší firmy. Vše můžeš kombinovat a produkt můžeš potisknout kompletně, takže se nemusíš bát vytvořit celopotisk.

Originální dárek pro maminku

Pokud sháníš originální dárek pro tvou maminku, máme pro tebe několik tipů a zajímavých rad při tvé tvorbě, pokud tedy už nevíš, co přesně na textil pro maminku chceš. Velice oblíbeným dárkem je tričko s potiskem. Maminky potřebují tričko na každý den a zároveň mají Vaší tvorbu stále blízko svému srdíčku. Do dárku totiž vkládáš s každým potiskem kousek sebe nebo Vás. Na tričko můžeš přidat např. Vaší společnou oblíbenou fotografii, která je úžasnou vzpomínkou na krásný společně strávený čas. Můžeš doplnit citátem, který Vás životem provází.

Stejně tak můžeš navrhnout krásné hrnečky s potiskem. Každá maminka si totiž velice ráda dopřeje šálek dobré kávy či čaje. Absolutně nejvíce relaxačním a užitečným dárkem jsou např. polštáře s potiskem. Udělej radost své mamince. Přidej na luxusní polštáře svůj originální potisk. Nabídka polštářů je široká, nabízíme čtvercové či srdcové polštáře. Mezi nejoblíbenější patří flitrové polštáře s vlastním potiskem. Potisk můžeš umístit i na flitrovou stranu, pokud tak učiníš otočně flitry vytvoří překrásný metalický dojem. Pokud flitry přetočíš bude polštář kompletně metalický v barvě, kterou si vybereš.

Vytvoř si vlastní návrh rodinného trička, mikiny, kšiltovky, hrnečku, ručníku či

dalších dárkových předmětů z nabídky.

Originální dárky pro tatínky

Pokud sháníš originální dárek pro tvého tatínka, máme pro tebe několik typů a zajímavých rad při tvé tvorbě, pokud tedy již nevíš, co přesně na textil pro tatínka chceš vytvořit.

Nejoblíbenějším produktem, kteří je u nás navrhován pro tatínky je mikina s potiskem, boxerky s potiskem nebo např. ponožky s potiskem. Dále také tričko s potiskem. Všechny tyto produkty jsou na běžné nošení, takže se určitě nebudou jen válet na poličce.

Při navrhování vkládáš část sebe. Každý potisk je naprosto unikátní a originální. Vytvoř svému tatínkovi vtipné tričko, spoj tričko s tím, jaký tvůj tatínek je nebo co ho symbolizuje. Nebo mu např. připomeň nějaký Váš vtipný nebo oblíbený zážitek přidáním fotografie.

Stejně tak můžeš navrhnout krásné hrnečky s potiskem. Každý tatínek si totiž velice rád dopřeje šálek dobré kávy či čaje ať už doma nebo v práci. Absolutně nejvíce relaxačním a užitečným dárkem jsou např. polštáře s potiskem. Mnoho tatínků miluje odpočinek, tento dárek je tedy naprostý top. Tak neváhej a pusť se do toho.

Začít navrhovat

Navrhněte originální dárky

SLEDUJTE NAŠÍ VÝROBU