Potisk hrnků

Potisk hrnků

Vytvoř si vlastní potisk na tebou vybraný hrneček nabízíme široký sortiment barev, materiálů a velikostí. Navrhni si svůj perfektní šálek na svou ranní kávičku. Přidej na hrneček motivační citát, vtipnou vzpomínku nebo třeba fotografii. Potisk je jen a jen na tobě.

Hrneček s vlastním potiskem

Také si tví nejbližší velice rádi dopřávají šálek dobrého čaje nebo kávy. Také miluješ den, který začne v poklidu a s láskou. Zpříjemni si ho ještě více. Vychutnávej si kávu z hrnečku s vlastním potiskem. Na hrnek přidej vlastní foto, text nebo třeba logo. Buď originální, náš návrhář si zamiluješ.

Reklamní hrnečky

Pokud vlastníš firmu, není lepšího reklamního dárku, než hrnek s potiskem loga Vaší firmy. Udělej radost svým kolegům a zákazníkům a daruj jim něco užitečného. Hrnečky s potiskem fungují skvěle jako reklama tvé firmě a zároveň si je zamilují i ti, kteří je obdrží, tak neváhej a vytvoř reklamní hrnečky pro celou Vaší firmu.

 

ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!