Potisk kšiltovek

Potisk kšiltovek

Potisk kšiltovek snadno, rychle a z pohodlí Vašeho domova. Vyber si z nabídky kšiltovek tu, která se ti líbí ze všech nejvíce. Klikni na Začít navrhovat a přidej své vlastní logo, nápis nebo třeba fotografii. Kšiltovky s potiskem jsou vhodné na všechny příležitosti. Jsou i skvělým dárkem. Pokud se chystáš s partou na vodu, lyžovačku, výlet do přírody nebo třeba na dovču. Navrhni kšiltovky pro celou skupiny. Od 5ks - nabízíme již první množstevní slevy, tak neváhej a pusť se do navrhování.

Kšiltovky s potiskem

Jak již bylo zmíněno, kšiltovka udělá radost každému, je skvělým reklamním předmětem. Pokud jsi tedy majitelem firmy a chceš o Vánocích své kolegy obdarovat - neváhej a navrhni jim kšiltovky s potiskem. Logo na kšiltovce udělá reklamu celé firmě a uvidí ho každý kolemjdoucí.

Kšiltovky

Máme širokou nabídku různých kšiltovek, nabízíme kšiltovky s rovným kšiltem - Snapback, se základním zahlým kšiltem. V nabídce nalezneš i plážové kšiltovky se síťkou. Všechny kšiltovky jsou v několika různých barevných variantách. Neváhej a nabídku si prohlédni.

Potisk čepic a klobouků

Kšiltovky nejsou jediným produktem z naší kategorie Kšiltovky Čepice - nalezneš zde i klobouk, na který můžeš vytvořit svůj vlastní design. Opět jej máme v několika různých barvách. Čepice s vlastním potiskem je ideálním dárkem na Vánoce a zimní období. Navrhni čepice pro celou svou rodinu a přátelé. Udělej jim o Vánocích radost a daruj jim kousek sebe.

 

ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!