Potisk mikin

Potisk mikin online

Mikina s vlastním potiskem snadno rychle a za skvělé ceny

Taky už tě nebaví okoukaný šatník plný stejných značek nebo oblečení bez potisku. Navrhni si vlastní originální mikinu. Přidej na tebou vybranou mikinu vlastní foto nebo text. Přidej na ni kousek sebe, logo nebo cokoliv, co máš rád. Zbav se nicneříkajících sloganů, které tě už ani nevystihují, buď kreativní a nos módu, která sluší tobě. Tvorba je díky našemu online návrháři velice snadná, staň se sám sobě návrhářem a pusť se do toho. Mikinu si vyber v kategorii mikiny. Už máš nápad? Pusť se do toho! Nezapomeň ani na své blízké.. navrhni stylový potisk mikiny i pro ně.

Ještě nemáš dárky? Mikiny s potiskem = ideální

Nelámej si hlavu, čím obdarovat svoje kamarády a blízké, máme pro tebe naprosto univerzální a unikátní řešení dárku na všechny příležitosti. Vytvoř mikinu nebo jiný ze stovky produktů pro všechny své milované.

Mikinu na zakázku ti vytvoříme JIŽ OD JEDNOHO KUSU. Obdaruj sebe, svého kámoše nebo celou svou rodinu. Mikiny s vlastním potiskem ocení i pracovní kolektivy na nejrůznější schůzkách, konferencích nebo tví spolužáci na společné akce, maturáku nebo rozlučce. Při nákupu 5ti a více kusů mikin s vlastním potiskem OBDRŽÍŠ MNOŽSTEVNÍ SLEVU NA CELÝ NÁKUP. 

Proč tisknout na vytvorsipotisk.cz?

  • KVALITNÍ, PŘÍJEMNÝ MATERIÁL

Naše široká nabídka obsahuje různé barvy, velikosti od XXS - 5XL, nové stylové střihy a druhy mikin. Všechny mikiny jsou vyrobeny s vysoce kvalitní bavlny s přídavkem elastenu tak, aby mikiny krásně seděla. Mikiny  jsou pohodlné a nenáročné na údržbu. Nemusíš se tedy obávat mikinu nosit každý den (doporučujeme alespoň občas prát :D).

  • NESMRTELNÝ POTISK

Potisk tiskneme přímo do vlákna, nejedná se tedy o žádné tlusté placky, nebo loupající se fólie. Potisk je zapuštěn do vlákna, proto je téměř nesmrtelný. Zůstane tedy součástí mikiny, dokud bude mikina na světě.

  • RYCHLÁ DOBA DODÁNÍ, SKVĚLÉ CENY

Potisk si sám vytvoříš během několika minut. Po objednání do 12hodin produkty naskladníme a doručíme do 2-5ti pracovních dní.

 

ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!