Vážení zákazníci aktuálně u nás probíhá celozávodní dovolená. Všechny aktuální objednávky budou expedovány v týdnu od 8.1. 2024. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@vytvorsipotisk.cz.

Úvod  > Potisk online

POTISK OBRAZŮ

Potisk obrazů snadno, rychle a z pohodlí Vašeho domova online v naší aplikaci Návrhář potisku online.

Naše firma se specializuje i na velkoformátový tisk. Zkrášlete si interiér Vašeho domu, bytu nebo pracovního místa obrazem na míru.Obraz s vlastním potiskem je i skvělým dárkem pro Vaše přátele, rodinu a blízké.

Tiskneme nejen obrazy ale i role, metráže, plakáty a látky.

Postup je velmi snadný, stačí si vybrat produkt z nabídky. Kliknout na začít navrhovat a vytvořit design produktu. Můžete přidat texty, motiv, grafiku, fotografii. Design je jen a jen na Vás. Po objednání se práce již ujímá náš tým.

Tiskneme látky v šíři až 3.3 metrů na X metrů, plakáty a obrazy do velikosti 1 x 1.5 metrů. Zajístíme i potisk reklamních ploch a výloh.

Obraz o velikosti 90x90 cm

Obraz o velikosti 95x145 cm

Mimo obrazů je možný potisk mikin, triček, čepic, kšiltovek, zástěr, tašek, IT příslušenství a mnoha dalších produktů.
Potisk je možný po celém obrazu (kromě hran).

 

VYTVOŘIT OBRAZ

ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk nepoškodí ani při použití sušičky!