Potisk ponožek

Potisk ponožek

Vytvoř si vlastní potisk ponožek. Ponožky s vlastním potiskem online, snadno a rychle v našem online návrháři. Vyber si ze široké škály barev a velikostí, buď kreativní a pusť se do navrhování.

Ponožky s vlastním potiskem jako dárek

Udělej radost nejen sobě, ale i svým blízkým ponožky jsou a vždy byly velice užitečným dárkem pro každého, koho máš rád, neváhej a pusť se do navrhování. Pobav celou svou rodinu a přátele - vytvoř vtipné ponožky, přidej vlastní foto, obrázek nebo text. Design je jen a jen na tobě. Daruj ponožky s potiskem nejen o Vánocích.

FOTOPONOŽKY

Vlož na ponožky Vaší oblíbenou vzpomínku, přidej hlášku, na kterou s tvým blízký nikdy nezapomenete. Daruj užitečný dárek a vlož do něj kousek sebe.

Reklamní dárky

Ponožky jsou i skvělými reklamními předměty, obdaruj své zákazníky - ponožky s logem Vaší firmy jsou nejen skvělým dárkem ale i reklamou. Buďte pro tento rok originální a navrhněte s námi ponožky, které dělají reklamu.

ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!