Úvod  > Potisk online

POTISK ZAPALOVAČŮ

Potisk zapalovačů snadno, rychle a z pohodlí Vašeho domova online v naší aplikaci Návrhář potisku online.

Taky pořád po kapsách hledáš zapalovač nebo sirky? Buď nemáš žádný nebo jich máš deset. To je nepsané pravidlo.

Vytvoř si zapalovač s potiskem, který rozhodně neztratíš. Zapalovače tiskneme od 100 kusů, takže budeš mít zásobu nejen pro sebe, ale i pro své přátele. Daruj zapalovač s potiskem (s vtipným nápisem či sloganem) svému kamarádovi, kamarádce, blízkým nebo celé rodině.

Podnikáš? Zapalovače s vlastním originálním potiskem jistě ocení i zaměstnanci, noví nebo stálí zákazníci, jsou totiž skvělým reklamním předmětem, který bude nejen dělat radost ale i reklamu Vašemu podnikání

Postup je velice snadný. Vyber jeden z reklamních předmětů, na které tiskneme pomocí technologie Tampoprint, (zapalovače, propisky, klíčenky, víčka..)Navrhni svůj potisk a vytvoř si tak svoje vlastní reklamní předměty snadno, rychle a online. Na závěr už jen objednej. O zbytek už se postaráme my.

Naše nabídka reklamních předmětů čítá odlišné tvary, rozměry, materiály a barvy u každého produktu, takže si u nás přijde na své opravdu každý. Mimo zapalovačů je možný potisk mikin, triček, čepic, kšiltovek, zástěr, tašek, IT příslušenství a mnoha dalších produktů.

Jaké jsou množstevní slevy (ceny z návrháře)

Cena od  1O Kč včetně potisku

Potisk od 100 ks
200 - 500 kusů – 5% sleva
500 - 10 000 kusů – Individuálně

Rozměry a další informace o jednotlivých reklamních předmětech  naleznete na stránce daného produktu, nikoliv v návrháři.

Spustit návrhář potisku online

SLEDUJTE NAŠÍ VÝROBU