Máme bohaté zkušenosti s potiskem triček. Jediné, co je potřebné udělat, je vytvořit si vlastní triko s fotkou, nápisem nebo obrázkem a my se postaráme o všechno ostatní. Co všechno pro tebe vyřešíme:

Při potisku trička je velmi důležitá znalost technologie potisku. Teda znalost jaký typ potisku je nejvhodnější pro vybraný typ textilie a materiálů aby byl očekávaný výsledek zaručený. A to my víme a děláme!
Používáme jen profesionální zařízení provozované profesionály. Hlavní výhoda: přesvědčivý výsledek trička s potiskem.
Zkoušel si někdy potisknout černé triko? My ano! A to není jediná znalost, v které jsme dost dobří!
Používáme různé vysoce kvalitní tiskařské techniky, aby tvůj návrh trička mohl vzniknout: potisk fólii flex, flock (alias flocking), sublimační potisk (alias tepelný tisk) a přímý digitální tisk (alias digitální tisk). Prosíme podívej se do našeho průvodce potiskem textilu, kde se dovíš, jaké výsledky potisku je možné očekávat pro různé techniky tisku.
Pokud chceš vytvořit extra stylové triko s potiskem, můžeš vložit svoji vlastní fotku a upravit ji online – změnit barvu, přidat jas a kontrast, vložit stylový rámek kolem fotky, nebo oříznout fotku dle předloženého vzoru.
V neposlední řadě, nabízíme širokou škálu typů písma, jako i 3D grafické písmo, které dodá ten správný vzhled tvému triku s potiskem.
Můžeš použít nepřeberné množství obrázků a motivů najednou a hned je i upravit online.
Jednoduše vlož své logo a nech ho digitálně potisknout na několik triček v jedné objednávce.
Naše trika s vlastním potiskem jsou cenově dostupné. Podívejme se na náklady při potisku trička doma: nákup digitální tiskárny, nákup plotru na vyřezávání folie anebo lisu a v neposlední řadě i nákup samotných triček. Všechny tyto položky jsou velmi nákladní. Bude potřebné zakoupit více jako jen jeden kus textilu. Tvůj čas a energii můžeš využít i příjemnějším způsobem, například se pohrát s návrhem vlastního trika a vytvořit si během chvilky stylový potisk. A dalším benefitem je, že takovéto triko dostaneš jen za zlomek ceny v porovnání se zařízením celé výroby.
Vytvořit si vlastní tričko jen pro tebe je vždy skvělé, ale zkusil jsi někdy vytvořit vlastní trika pro tvůj tým? S naším návrhářem potisku online je tvorba triček pro tvůj tým je otázkou jen pár kliků.
Pokud máš představu, náš creator ti umožní objednat si vlastní tričko s potiskem během pár minut.
Trička potiskujeme na přední stranu, záda a rukávy. Většina obchodů tuto možnost nenabízí.
Naše základní tričko je přesně to, co naši zákazníci hledají. Taktéž nabízíme řadu alternativních triček různé kvality a materiálového složení za různou cenu. Pokud dáváš přednost produktům s vyšší gramáží nebo speciálními střihy, máme přesně to co hledáš.

Hledáš více než vlastní trička s potiskem?
Jen tak mimochodem... potisk triček není všechno co umíme a děláme. Potisk trička je sice naše hlavní motto, ale taktéž se specializujeme celkově na potisk textilu a ostatních materiálů.

Vlastní potisk oděvu
V našem sortimentu oblečení, nalezneš mnoho možností pro výběr toho správného produktu. Krom triček nabízíme mikiny, polo trička, trička s dlouhým rukávem, bundy, sportovní trička a spodní prádlo jako pro pány tak i pro dámy. Pro děti, nabízíme speciální dětské velikosti a ne jen pro ty nejmenší, ale i pro starší děti: trička, mikiny, polo trička, sportovní trika a šortky, oblečení pro miminka a dětské doplňky.

Vlastní dárky s fotkou
Vytvoř svůj unikátní a vlastní dárek s potisknutou fotkou a podaruj dárek, který pochází přímo z tvého srdce.

Nemůžeš však nic pokazit s tričkem, polo tričkem nebo potisknutým hrnkem tvého sportovního týmu nebo s nápisem či oblíbeným sloganem tvé firmy. Tyto produkty budou vždy hrát přím!

Výpusti ze sebe svou fantazii a potiskni trika na dovolenu, zvláštní příležitosti nebo akce
Měj odvahu projevit se a vytvoř vlastní trika s potiskem na dovolenou nebo speciální příležitost jako je Den matek, Den otců, Valentýn nebo Halloween či Vánoce. Dárky s potiskem na narozeniny, výročí nebo Vánoce. Někdy přemýšlíš co na sebe? Nechej své fantazii volný průběh a vytvoř si originální triko s nápisem, fotkou nebo jiným potiskem

Vytvoř týmová trika pro celý tvůj tým nebo skupinu přátel. Oslavovat s ostatními je dvakrát zábavnější jako sám se sebou. Tak vytvoř sobě a tvým kámošům: maturitní trika, trika na rozlučku se svobodou, fotbalové dresy, zástěry na grilování nebo guláš party, trika na večírek, kostýmy na karneval a užij si tak kopec zábavy.

Vytvoř si tvé vlastní tričko a objednej ho online
Vytvořit si vlastní triko s potiskem je tak jednoduché a zábavné! Sestavili jsme užitečný výběr linek, které ti ulehčí navigaci na našich stránkách.

Tvůj vlastní a osobní návrh trička čeká jen na tebe!
Vytvorsipotisk.cz nabízí více než jen vlastní trička. Linky níže tě vezmou přímo do našeho creatoru aby sis mohl/a vytvořit vlastní produkty:

Vytvoř si trička
Vytvoř mikiny
Vytvoř tašky
Vytvoř hrnky
Vytvoř kšiltovky
Vytvoř foto dárky
Vytvoř puzzle
Vytvoř placky
Vytvoř podložku pod myš
Vytvoř zástěru
Vytvoř sportovní triko
Vytvoř klíčenku
Vytvoř polštář

Triko s vlastním dizajnem
Neočekáváme, že jeden dizajn se bude líbit všem zákazníkům. Každý zákazník je jiný a kreativní. Naši zákazníci rádi používají vlastní fotky a nápisy na svých trikách. Pro ty, kteří potřebují trošku více inspirace, nabízíme více jako 9000 motivů, z kterých si je možné vybrat a nechat ten správný potisknout na tričko. K nejoblíbenějším motivům patří “I love“ srdíčko, pak korunka, lebka, fotbalové motivy, kotva, Keep calm, vlajky, pivní a alkoholové motivy a motivy na rozlučku se svobodou.

Trička s nápisy
Kdo by neměl rád drzé nápisy na tričkách? V našich kategoriích motivů najdeš i kategorii hlášky a nápisy. Stačí nahlédnout a najít ten správný nápis, text nebo hlášku, která nejlépe vystihuje tvou aktivitu, tým, náladu, osobnost nebo charakter. Taktéž nabízíme velké množství grafického písma, které umožňuje vytvořit si vlastní a poutavý nápis na tričko s 3D efektem.

SLEDUJTE NAŠÍ VÝROBU