Stylový snapback s vlastním potiskem pro malé i velké

Stylový snapback pro malé i velké

Vyber si z naší nabídky kšiltovek a čepic kšiltovku, která na léto nesmí chybět, přidej na ní vlastní grafiku nebo text. Naší kategorii jsme obohatili o nové produkty. Vyzkoušet můžeš např. kšiltovku snapback TRUCKER se síťkou, která je ideálním doplňkem na každou letní dovolenou. Pokud vyrážíš na dovču, vodu nebo někam stanovat s celou partou, vytvoř Vám poznávací kšiltovky, ať se nikdo z Vás na divokém výletě neztratí, přidej na kšiltovku to co Vás vystihuje a nezapomeň nám následně poslat fotku celý party z týhle mega jízdy.

Potisk na přání

Vlastní potisk snapbacku nebo kšiltovky různého druhu nikdy nebyl jednodušší. V nabídce kšiltovek najdeš širokou škálu pokrývek hlavy, snapback máme hned v několika variantách a to jak pro dospělé tak pro děti.

Cena

Potisk kšiltovek nebo výšivka na kšiltovky a jejich cena se vždy individuálně liší, co ti ale po návržení kšiltovky zaručíme jsou tyhle bombastické SLEVY!

 

Počet kusů  Procentuální sleva na celou objednávku 
 5-10  10%
 11-20  22%
 21-40  33%
 41-100  44%
ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Vysoce kvalitní technologie pro potisk triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!