TAMPONOVÝ POTISK

Tampon tisk tiskne na předměty plochého, reliéfního, kulového, vypouklého a dokonce i jakkoliv prohnutého tvaru. Tisk je nejen universální a flexibilně použitelný, ale i přesný a rychlý.
To vše umožňuje tampon tisk. Neváhejte a vyberte z této téměř nekonečné nabídky reklamních předmětů, vytvořte grafiku na potisk a pak už jen rozdávejte radost nebo propagujte svou firmu.
⦿ Potisk od 100 kusu až po 20 000 kusů
⦾ Cena je indivuální dle počtu tisků
⦿ Upřednostňujeme tisk jednou barvou
⦾ Pevná cena tiskové šablony je 300 Kč
⦿ Cena tisku 5 – 50 Kč/tisk ( dle počtu)
S příchodem nového roku naše firma obohatila své služby o metodu tamponového tisku neboli Tampon tisku.
Využitelnost tampon tisku je téměř nevyčerpatelná. Nabízí širokou škálu předmětů, které můžeme potisknout.
Propagujte svou firmu skrze potisk reklamních předmětů Vaším logem, nápisem či sloganem.
Vytvořte si potisk na víčka, zapalovače, psací potřeby, brýle, klíčenky, pravítka, elektronická zařízení, odznaky či golfové míčky pro Vaši firmu, společnost, přátele nebo na společenské akce.
Potisk je možný i na auto-díly jako např. páčky blinkrů, spínače, ovládací prvky na hlavním panelu. Nabízíme také potisk na hračky, angličáky, dudlíky, počítačové klávesnice, kalkulačky, ovládače televizí, počítačové monitory, identifikační štítky, pořadová čísla atd..
Tampon tisk tiskne na předměty plochého, reliéfního, kulového, vypouklého a dokonce i jakkoliv prohnutého tvaru.
Tisk je nejen universální a flexibilně použitelný, ale i přesný a rychlý.
Prohlédnout reklamní předměty >
ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!