🎁 DOPRAVA ZDARMA již od 1111 Kč 🎁

Úvod  > Služby

TRIČKA S VLASTNÍM POTISKEM

snadno rychle levně a kvalitně

Výrobu triček s vlastním originálním potiskem realizujeme na zakázku, bez ohledu na počet kusů. Přijímáme objednávky od 1 kusu i objednávky množstevní. Vše za bezkonkurenční ceny, rychle a z pohodlí Vašeho domova. Trička s vlastním potiskem jsou nejžádanějšími na našem e-shopu, ale nabízíme i desítky dalších produktů k potisku. Neváhejte a prohlédněte si i další produkty k potisku jednoduše ONLINE! Jak bude design trička vypadat je jen na Vás. Nabízíme i další služby týkající se potisku triček. Jsou jimi profesionální úpravy grafiky trička nebo např. přidání speciálních tiskových efektů.
Pokud jste se rozhodli pro dlouhodobou spolupráci a potisk většího množství produktů, připravili jsme si pro Vás množstevní slevy nebo možnost dodání vlastního textilu.
Technologii, kterou použijeme na výrobu trička s vlastním potiskem zvolí grafik, který nejprve grafiku prověří, následně upraví a zpracuje tak, aby byl potisk, co nejkvalitnější a zákazník stoprocentně spokojený s výsledkem.

Katalog produktů

 Digital
 Sítotisk
 Nažehlovací fólie
 Sublimační tisk
 Semiš i výšivka

 Seriózní smlouva
 Online podpora
 Na emaily odpovídáme často i v noci

 Nejrychlejší způsob objednání potisku v ČR a SK
 Expresní dodání
 Šetříme Váš čas a peníze

 Kvalitní ekologické barvy na vodní bázi
 Vysoká životnost potisku
Ukázky tisků - Tiskové technologie

Jak vytvořit tričko s vlastním potiskem?

Check Kvalitní materiál triček

Check Tvorba přes aplikaci

Check Náhled i cena ihned

Check Objednávky od 1 kusu

Samotný potisk provádíme pomocí různých technologií, kterými disponujeme. Patří mezi ně technologie digitální (přímý i nepřímý), sublimační, sítotisk, tampoprint, flock-semiš a výšivka. Používáme zásadně kvalitní ekologické barvy na vodní bázi, které mají nejen velice dlouhou životnost barevného odstínu, ale jsou i velmi odolné vůči mechanickému poškození. Pokud se o technologiích, které používáme chcete dozvědět více, klikněte zde.

Tvořte vlastní originální potisky i na další produkty našeho e-shopu jako jsou např. mikiny, čepice, kšiltovky, batohy, košile, bundyzástěrytašky nebo třeba hrněčky.

Potisk textilu v Českých Budějovicích, SNADNO RYCHLE A KVALITNĚ.

Těšíme se na spolupráci!
V případě dotazů volejte na tel.: +420 604 146 226 nebo na email info@vytvorsipotisk.cz
Děkujeme

ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ