Tričko s vlastním potiskem

Vítej na našem e-shopu a pojď si s námi vytvořit tričko s vlastním potiskem. Předpokládám, že už máš plné zuby okoukaných potisků, které nosí každý. Nebo se ti dokonce stalo, že jsi potkal někoho ve stejném tričku?

Jsi na správném místě, pokud si tričko vytvoříš u nás, bude to naprosto unikátní kousek a můžeš se spolehnout, že ho na celém světě nikdo jiný nemá. Navíc máš možnost vložit do designu trička kousek sebe, vše co máš rád, nebo třeba to na co rád vzpomínáš.

Hravé celoroční tvoření aneb módní unikát u Vás doma

Máte pocit, že vašemu šatníku stále něco chybí? Obnovte a doplňte ji módou, kterou ještě nikdo jiný nenosí. Navrhněte si trička, mikiny, kalhoty, šortky, oblečení na sport nebo třeba věšáky s vlastním potiskem. Přidejte na ně libovolný text, vlastní logo nebo oblíbenou fotografii. Vše zvládnete sami a velmi jednoduše v našem návrháři během několika minut. Stačí vám k tomu např. jedna povedená fotografie nebo vtipný či originální nápad.

Vlastní potisk

Potisk trička může být umístěn téměř kdekoliv, umístění potisku je tedy jen a jen na tobě. Celopotisk trička vypadá také velice pěkně, takže se nemusíš obávat tričko pořádně vyzdobit. Nově můžete vytvořit potisky až panoramaticky velké.

TIP I: Nejprodávanější tričko s vlastním potiskem.

Naše nabídka obsahuje několik desítek různých triček , na které můžeš vytvořit vlastní potisk. Nejprodávanějším z nich je Tričko Premium v pánském i dámském provedením.

TIP II:  Pomocníci při tvorbě designu.

Online v reálném čase je každý den k dispozici podpora, která se o zákazníky stará 24 hodin. Podporu můžeš kdykoliv kontaktovat s libovolným dotazem. Stačí zprávu poslat do online chatu, který nalezneš v pravém dolním rohu.

Mezi naše doplňkové služby patří i převedení libovolného materiálu do tisknutelné podoby nebo třeba tvorba úplně nového loga. Pokud si tedy nevíš rady, neváhej se na nás obrátit.

ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!