Polštář s vlastní fotkou

Vydekorujte si svůj domov, polštář s vlastní fotkou je perfektním doplňkem. Design polštáře si uprav dle svých představ. Vyhrajte si se svými novými polštáři. Vylaďte je do barvy své ložnice, pokojíčku nebo třeba obýváku.  Polštář s vlastní fotkou je ideálním dárkem pro ženu, muže nebo ratolest. Zvětšni krásné okamžiky na polštář tvaru srdce - přidej na něj tvou oblíbenou fotografii.

Popis - polštář s vlastní fotkou

Příjemný, měkký povlak je možné prát v pračce opakovaně, potisk je velice kvalitní a vydrží. Celopotisk polštáře pro nás také není žádný problém, proto neváhej a navrhuj až do okrajů. Polštářek s fotkou či jiným potiskem udělají radost každému dokonce i tomu nejnáročnějšímu spáči. S láskou vyráběný polštář do dvou dní u Vás.

Materiál produktu - polštář s vlastní fotkou

Rozměrů máme v nabídce hned několik, vyber rozměr, který vyhovuje tvé představě. Měkoučký polštářek je vyplněn hypoalergenní výplní, takže můžeš polštář darovat i někomu, kdo na alergie trpí. Potah je na zip, snadno odendatelný a pratelný.

ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Vysoce kvalitní technologie pro potisk triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!