POTISK

BATOHŮ A VAKŮ

Batohem či vakem s potiskem můžeš obdarovat sebe, svého kamaráda, kamarádku nebo celou rodinu. Batohy, vaky  a tašky s vlastním originálním potiskem ale jistě ocení i celá Vaše parta nebo třída na nejrůznější sportovní události, školní výlety nebo společenské akce.

Vybrali jsme pro Vás několik kvalitních batohů a vaků, na které si můžete přidat texty, loga nebo obrázky. Design výsledného produktu je jen na Vás.

Vyber si jeden ze široké nabídky. Přidej svůj potisk a vytvoř si tak svou vlastní batoh či vak jednoduše online a objednej. O zbytek už se postaráme my.
ZAČÍT NAVRHOVAT

Naše nabídka

batohů a vaků

Čítá odlišné tvary, rozměry, materiály a barvy, takže si u nás každý přijde na své. Mimo batohů je možný potisk mikin, triček, čepic, kšiltovek, zástěr, tašek, IT příslušenství a mnoha dalších produktů.

Potisk je možný po celém batohu či vaku, (kromě míst, kde se nachází zip či šňůrka).

V nabídce naleznete i vak ze 100% biobavlny.

Jaké jsou množstevní slevy (ceny z návrháře)

5 - 10 ks – 8% sleva
10 - 30 ks – 13% sleva
20 - 50 kusů – 18% sleva
50 - 10 000 kusů – Individuálně
ZAČÍT NAVRHOVAT
ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!