Tričko

Tričko na zakázku

Máte v hlavě nápad na tričko, ale není nikde k sehnání? Nejste spokojeni s okoukaným oblečením z gigantických velkoobchodů? Máme pro Vás řešení. Naše společnost nabízí takzvaná řešení na klíč neboli výrobu triček na zakázku. Mimo individuální výrobu produktů na míru nabízíme i velkoobchodní spolupráce pokud máte tedy chuť obléci celý svůj pracovní tým jste tu správně.

Zakázková výroba - tričko na míru

Veškerý sortiment produktů upravujeme dle Vaší představy. Celý náš tým pracuje na tom, aby vše vypadalo podle Vašich představ. Nabízíme kompletní doplňkové grafické služby, takže nemusíte na tvorbu logo shánět ještě další společnost. Každý kousek projde přes lidské ruce - jedná se tedy o ruční výrobu. Poskytujeme nejen kompletní výrobu produktu ale také konzultaci o výběru nejvhodnějšího produktu na danou událost za tu nejvýhodnější cenu. Spolupracujeme se specialisty v oboru, kteří pro nás produkty i potisk testují a vše předem kontrolují. Máte-li chuť konzultovat již nyní, obraťte se kdykoliv na náš live chat v pravém dolním rohu.

Dodací doba - express doručení

Možná se ptáte, jak dlouho zakázková výroba trvá. Samozřejmě záleží na počtu kusů, nicméně u zakázek do 500ks dodáváme všechny produkty standartně do 2-6 dní. Nabízíme zároveň express doručení, díky kterému zásilku obdržíte již do 1-3 dní po objednání. Pokud máte tedy událost již na spadnutí jste tu také správně.
ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Vysoce kvalitní technologie pro potisk triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!