fb
x

APLIKACE: Vlastní potisk online

Vytvoř si vlastní potisk na více než 80 produktů během pár minut online!

Milí návštěvníku, vítej na stránce vytvořsipotisk.cz. Jsme firma, která se zaměřuje na vlastní potisk textilu. Vlastní potisk je potisk, který si vytvoříš sám na libovolný produkt. Produktem může být textil (potisk trička, mikiny, batohy, tašky, hrnečky, polštáře, ručníky, bundy, kšiltovky, košile), reklamní předměty ( vlastní potisk zapalovačů, propisek, víček, klíčenek, flash disků)

Jak navrhnout vlastní potisk na vybraný produkt? Návod

  1. Nejprve si z nabídky produktů vyber produkt, na který budeš chtít vytvořit vlastní potisk.
  2. Klikni na vybraný produkt.
  3. Vpravo nalezneš tlačítko Začít navrhovat. Klikni na Začít navrhovat.
  4. Otevřeš tak náš návrhář a můžeš začít navrhovat vlastní potisk online.

Jak pracovat v návrháři vlastního potisku? 

V návrháři máš u každého produktu možnost přidat libovolnou grafiku, obrázek, motiv, text nebo fotografii. Fotografie a vícebarevné grafiky tiskneme pomocí digitální technologie. Dále máme k dispozici další technologie, mezi které patří sublimace, sítotisk a Tampoprint. Vlastní potisk je tedy jen na tobě, o zbytek se postaráme my.

Přidání textu v návrháři

U každého produktu, na který si vytvoříš potisk ve formě textu, je možné použít jeden ze speciálních tiskových efektů. Mezi tyto efekty patří třpytivý a semišový potisk.

V návrháři vedle produktu nalezneš tabulku, která nabízí zaškrtávací pole se speciálními tiskovými efekty. Zaškrtávací pole nabízí SEMIŠOVÝ a TŘPYTIVÝ POTISK. Pokud možnost zaškrtneš, celý tvůj potisk (text) dostane úplně jiný ráz.

TŘPYTIVÝ POTISK

Třpytivý potisk děláme pomocí nažehlovacích třpytivých fólií, které Vašemu vybranému produktu dodají exkluzivitu a lesk. Třpytivý potisk vypadá luxusně na libovolném druhu i barvě textilu. Třpytivé fólie máme k dispozici ve všech barvách. Takže neváhej a pusť se do navrhování.

SEMIŠOVÝ POTISK

Semišový potisk děláme také pomocí nažehlovacích semišových fólií, které jsou velmi příjemné na dotyk a produkty s ním vypadají velice originálně. Semišové fólie máme k dispozici ve všech barvách. Takže neváhej a pusť se do navrhování.

Naše aplikace je velice jednoduchá. Tvorba tvého vlastního potisku nikdy nebyla jednodušší! Nabízíme vysoce kvalitní produkty s vlastním potiskem. Mimo produktů s vlastním potiskem, můžeš dokonce vytvořit vlastní značku, na níž vytvoříš produkty, které můžeš prodávat.  Další informace o tvorbě vlastního merche nalezneš na našich druhých stránkách www.merchmarket.cz.

Produkty s vlastním potiskem jsou velice originálním dárkem pro každou příležitost. Dárky, na jejichž tvorbě se podílíš ty sám, jsou těmi nejcennějšími. Navrhni a vytvoř originální produkty s potiskem pro své přátele, rodinu, třídu či pracovní kolektiv.

Potisk reklamních předmětů – množstevní tisk, množstevní slevy pro firmy a školy

Reklamní předměty jsou snadnou cestou, jak si dlouhodobě udržet zákazníka nebo ho získat v době rozhodování. Za velmi nízké náklady si můžete pomocí reklamních předmětů, získat pozornost širokého okruhu klientů, podpořit výběr nerozhodnutého zákazníka nebo poděkovat za spolupráci obchodním partnerům. Podporovat dobré jméno své firmy pomocí reklamních předmětů s potiskem. Reklamní předměty budují branding – neboli povědomí o značce.

Mezi nejoblíbenější reklamní předměty s potiskem patří: POTISK propisek, zapalovačů, klíčenek, reklamního textilu, přívěsků na klíče, USB flash disků a mnoho dalších. Vše Vám rádi výhodně potiskneme v naší tiskárně.

Ať už jste velká firma, která rozjíždí novou reklamní kampaň nebo jen potřebujete malou pozornost pro své zaměstnance. U nás si vyberete!

Další služby

Potisk reklamních předmětů
Maturitní a rozlučková trička