Maturitní a školní mikiny

Jsi v posledním ročníku střední školy a chystáš se k maturitě? Právě pro tebe i celou tvou třídu máme exkluzivní nabídku originálních absolventských triček. Vytvoř si třídní tričko podle svých představ. Dejte se třídou hlavy dohromady a vymyslete ten nejoriginálnější nápad, který vystihuje celou třídu. Na mikinu můžeš přidat Vaší společnou fotografii, logo, hlášky učitelů nebo spolužáku. Nebo něco ikonického, co Vás prostě vystihuje. Prohlédni si již předvytvořené návrhy a vytvoř potisk na přední i zadní stranu trička. Nabízíme i kompletní celopotisk triček takže se nemusíte bát potisky umístit na úplně celou mikinu.

Nápad na maturitní a školní textil

Nemáte nápad? Nevíte jak své mikin doladit, obrať se na náš tým grafiků. Máme v zásobě plno vtipných a originálních designů. Stačí dát dohromady třeba jen barvy, do kterých ti náš tým po dohodě s Vámi vytvoří design přímo na míru.

Tipy - maturitní textil

Náš online návrhář je velice jednoduchá aplikace na tvorbu designů. Vyzkoušej ji .. pokud by cokoliv nešlo dle tvých představ, neváhej se obrátit na náš online chat v pravém dolním rohu. Máme zde k dispozici tým poradců, kteří jsou připraveni zodpovědět tvůj dotaz 24 hodin v týdnu.

ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!