POTISK

mikin

Nebaví tě chodit v obyčejných ,, hadrech ‘’, které má každý. Potiskni si jednu z našich stylových mikin na zip s kapucí, přes hlavu nebo dokonce trendy baseballovou bundu, která se hodí na každou sportovní událost.

Proč zrovna mikina s potiskem? Už tě nebaví nosit značky nebo oblečení, které máš každý? Máš vlastní styl a chceš ho nosit? Tak neváhej a pusť se do navrhování. Vše je velice snadné, potisk navrhneš během několika minut.
ZAČÍT NAVRHOVAT

Potisk mikin

Technologie

Nezapomínej ani na své blízké, hrneček s potiskem je totiž skvělým originálním dárkem, který potěší každého. 

Hrneček s potiskem je i výborným reklamním předmětem, který ocení pracovní kolektiv, stálí i noví zákazníci. Proto neváhej, navrhni hrneček s logem Vaší firmy. 

Postup je velice snadný, stačí z nabídky hrnečků jeden konkretní vybrat, v návrháři navrhnout jeho grafický design (přidat texty, loga, obrázky...), který na hrnečku bude a objednat. O zbytek už se postaráme my. 
ZAČÍT NAVRHOVAT

Mikiny s 

hotovým designem

Máš pouze hrubou představu o potisku své mikiny, opět pro tebe máme připravený tým, který se stará o grafické a designové služby. Vymyslí a vytvoří design i tobě. Prohlédni si některé mikiny, které jsme již našim zákazníkům zhotovolali.

Mikiny jsou i skvělým dárkem, potěšit s nimi můžeš kohokoliv, pokud tedy ještě nemáš dárky na Vánoce, tak neváhej a dál dlouze nevymýšlej. Navrhni všem svým blízkým krásnou mikinu s potiskem. Vlastní potisk není totiž pouze dárek na poličku, ale je to kousek tebe vložený na dárek, který bude užitečný po celý rok. Teď už jen stačí mikinu vybrat a kliknout na začít navrhovat. Držíme  ti palce! Ty to zvládneš!
ZAČÍT NAVRHOVAT
ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!