Potisk mikin

Nebaví tě chodit v obyčejných ,, hadrech ‘’, které má každý. Potiskni si jednu z našich stylových mikin na zip s kapucípřes hlavu nebo dokonce trendy baseballovou bundu, která se hodí na každou sportovní událost.

Vytvoř si vlastní potisk jednoduše online právě teď!

Mikiny s potiskem

Proč zrovna mikina s potiskem? Už tě nebaví nosit značky nebo oblečení, které máš každý? Máš vlastní styl a chceš ho nosit? Tak neváhej a pusť se do navrhování. Vše je velice snadné, potisk navrhneš během několika minut.

Potisk mikin - technologie

Možné se ptáš, jak na mikiny tiskneme. Nabízíme širokou škálu technologií. Technologii volíme dle tvého designu a volíme tu, která bude nejvhodnější na tebou vytvořený potisk. Pokud máš speciální požadak, máš možnost zvolit technologii stačí si o ní napsat do poznámky.

Potisk - efekty

Chceš mít potisk třpytivý, 3D, gumový nebo třeba plyšový?

Napiš si o něj, naše podpora je k dispozici 24 hodin denně, tak neváhej a dej vědět, naši operátoři ti poradí, jak na to.

Mikiny s hotovým designem

Máš pouze hrubou představu o potisku své mikiny, opět pro tebe máme připravený tým, který se stará o grafické a designové služby. Vymyslí a vytvoří design i tobě. Prohlédni si některé mikiny, které jsme již našim zákazníkům zhotovolali.

Mikiny jsou i skvělým dárkem, potěšit s nimi můžeš kohokoliv, pokud tedy ještě nemáš dárky na Vánoce, tak neváhej a dál dlouze nevymýšlej. Navrhni všem svým blízkým krásnou mikinu s potiskem. Vlastní potisk není totiž pouze dárek na poličku, ale je to kousek tebe vložený na dárek, který bude užitečný po celý rok. Teď už jen stačí mikinu vybrat a kliknout na začít navrhovat. Držíme  ti palce! Ty to zvládneš!

SLEDUJTE NAŠÍ VÝROBU