NOVINKY na webu!

Nová kolekce triček Revolution

Potisk triček nebyl nikdy snazší, na našem webu ho totiž vytvoříš během 1 minuty, k dispozici máš návrhář, ve kterém přidáš na trička/tričko naprosto libovolný potisk nebo hned několik potisků, tisk je naprosto bez omezení, umístit ho můžeš kamkoliv. Tričko s potiskem si pak můžeš nechat zaslat na adresu nebo si ho vyzvednout u nás na pobočce v Českých Budějovicích. Pokud se pohybuješ nebo žiješ v Českých Budějovicích můžeš si u nás nechat vyhotovit i potisk trička na počkání. Vlastní potisk trička, mikiny  nebo jiného produktu je originálním dárkem na každou příležitost, neváhej si navrhnout svůj vlastní a udělej radost sobě nebo svým blízkým.

Asi tě zajímá:

Cena potisku triček

Cena je vázána na velikost potisku, jeho barevnost a umístění. Přesnou cenu ti ukáže návrhář poté, co do něj grafiku nebo text vložíš. Můžeš využít také našich lákavých výhodných nabídek, které vidíš níže. Nabízíme tedy velice výhodné množstevní slevy při potisku více kusů. Sestavíme ti na míru individuální cenovou nabídku, neváhej a kontaktuj nás na emailu, telefonu nebo na našem online chatu, který je spuštěný 24/7, budeme se na tebe těšit.

Počet kusů Cena potisku za ks Sleva
5-14 150-280Kč 5% -14% 
15-25 100-230Kč 15% - 24%
26-50 75-175Kč 24% - 45%

NOVÉ materiály triček na potisk

Recyklovat se vyplatí! - zapojte se s námi do výzvy RECYKLACE ZACHRAŇUJE, vyberte si produkt z naší nové kategorie RE-VOLUTION, která obsahuje dámské, pánské mikiny a trička.

Chystáš se na sportovní akci? Máme pro tebe sportovní trička s potiskem z úžasných savých materiálů, které tě ochrání od nepříjemných skvrn na oblečení. Sportovní trička jsou ze speciálních materiálů, nabízíme nově tričko ORIGIN a NATIVE ze 100% organické bavlny s certifikací GOTS. Dále dámské i pánské tričko CHANCE  , která jsou vyrobena ze 100 % recyklovaný micro polyester, jedná se o certifikovaný recyklovaný polyester, který funguje jako rychleschnoucí materiál a protože jsou bez etikety, jsou  připravena na rebranding, tedy úplně ideální pro sport a pohybové aktivity.

Hledáte levný potisk triček na jihu Čech? - U nás vše rychle snadno a s naším příjemným personálem, neváhej a pusť se do toho teď hned.

ÚŽASNÝ TÝM POTISKŮ

Inovace v oblasti potisku triček

Výsledný tisk nabízí vysokou odolnost proti praní a zároveň poskytuje neobyčejně příjemný pocit při doteku. Bez ohledu na materiál, na který se rozhodnete tisknout - ať už je to bavlna, polyester, nylon, kůže, koženka nebo jiné textilní materiály - vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu a trvanlivý výsledek... A co je nejlepší, tisk se nepoškodí ani při použití sušičky!